Wpis z mikrobloga

@LadyRaspberry golas jest słabym ogniwem masz rację i mieć takie predyspozycje żeby robić własne projekty to woli się trzymać pdfów i ludzi którzy potrafią sprzedać przysłowiowy "nóż w plecy" dla zasięgów. po prostu mnie to dziwi bo mam wrażenie że golas chciałby być normalny ale nie potrafi przez środowisko w jakim jest ale cóż to jego wybór jakimi ludźmi się otacza.
st słabym ogniwem masz rację i mieć takie predyspozycje żeby robić własne projekty to woli się trzymać pdfów i ludzi którzy potrafią sprzedać przysłowiowy "nóż w plecy" dla zasięgów. po prostu mnie to dziwi bo mam wrażenie że golas chciałby być normalny ale nie potrafi przez środowisko w jakim jest ale cóż to jego wybór jakimi ludźmi się otacza.


@LadyRaspberry: XDDD o teorii czasu modelki pozdro 600
@LadyRaspberry: myślę, że nie ma co nie doceniać Goli zakładam, że żeby robić tyle firm trzeba mieć jakieś atrakcyjne cechy dla płci pięknej jak na przykład ambitność czy wytrwałość, jego wygląd chyba też jest ok, moim zdaniem może wybaczył tej Pani przeszłość bo każdy popełnia błędy i się po prostu zakochał
@donPoldron: nie po prostu gola to jest w gruncie rzeczy zakompleksiony człowiek który nie nadaje się trochę do świata w którym przebywa. Ten człowiek nie ma charyzmy, nie ma praktycznie żadnego zdania, wypowiada się pustymi frazesami
Wszystkie jego działania są nienaturalne aby tylko przypadkiem nie stać się bohaterem prześmiewczych memów
To aż dziwne że czlowiek o tak słabej psychice jest w miejscu jakim jest
Ale do czasu a potem to będzie