Wpis z mikrobloga

Zawsze mam bekę z pisowcow, czemu posiadając przez 8 lat zreformowana przez siebie ministerstwo sprawiedliwości nie udało im się:
* skazać Tuska, za to, że jest niemieckim i jednocześnie rosyjskim agentem
* skazać Jurka Owsiaka, że kradnie
* nie rozpocząć procesu związanego z tym, że w Smoleńsku doszło do zamachu (rzekomo)

To taka słaba ich ta reforma była, skoro nic im się nie udało.

#wosp #bekazpisu #ziobro #polityka
  • 62
  • Odpowiedz
  • 976
@Adaslaw bo nie chodzi o to, żeby złapać króliczka ale o to, żeby go gonić.
A tak na serio, bo nie mieli do tego podstaw ale bez takiego #!$%@?, to tracą sens istnienia jako partia
  • Odpowiedz
@Adaslaw:
bo Tusk nie jest agentem
bo Owsiak nie kradnie
bo nie było zamachu.
dla nas to proste. xD
btw, kamiński z kaczafim drze ryja że dokarmianie to tortury. okazało się ze sam to zainicjował, i wprowadził do kodeksu karnego(poprawke).
te osły mają szczególny dar do samozaorania. xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Badmanek
Ja Ciebie rozumiem:
Bo chodzi, aby gonić króliczka.
"Coraz bliżej prawdy" ;)

Tylko, jak też pewnie zrozumiesz moja opinię, ja nie chcę za ten cyrk płacić z własnych podatków.
  • Odpowiedz
  • 12
@Adaslaw bo trzymali się zasady "wy nie ruszacie naszych to my nie ruszamy waszych" tylko teraz Tusk się wyłamał złodziej jeden ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Adaslaw mordo oni już to prawie zrobili. Potrzebowali jeszcze z miesiąca, może roku. Prawda jest coraz bliżej i zaraz by ją ujawnili. Nie słyszałeś co prezes mówił? Jak powiedział, to nie trzeba mu co roku powtarzać co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ogólnie pis to obecnie jakiś psychodeliczny trip. 8 lat temu wydawali się być merytoryczną i pro polską partią, a teraz pozostała im oblężona twierdza i budowanie kolejnych legend na kłamstwach (hur dur tvp nielegalnie przejęto hurr durr kamiński był torturowany itd)
  • Odpowiedz
* skazać Tuska, za to, że jest niemieckim i jednocześnie rosyjskim agentem

* skazać Jurka Owsiaka, że kradnie

* nie rozpocząć procesu związanego z tym, że w Smoleńsku doszło do zamachu (rzekomo)


@Adaslaw: możliwe zekome odpowiedzi.
Tusk miał immunitet i nie dało się go ciągać po sądach.
Z Owsiakiem to nie mam pomysłu. Możliwe, że nic się nie czepiali bo w swoich nakradli więcej a otworzył by się jakiś precedens związany
  • Odpowiedz