Wpis z mikrobloga

Kupujecie gadżety motocyklowe na aliexpress? Jeżeli tak to jakie? Ja właśnie wpadłem w szał zakupów ale biorę tylko elementy, które nie wpływają na bezpieczeństwo zarówno moje jak i jazdy. Kupione elementy setów (tutaj gdzie opiera się pięta), osłonka rury wydechowej (przy zmianie na akcesoryjny nie dostałem w zestawie a z oryginalnego wydechu nie pasuje), i plecak sygnowany oznaczeniami motocykla.
Szukam jeszcze gniazda usb/zapalniczki. Macie coś wartego polecenia?
#motocykle
  • 9
  • Odpowiedz
@WincentyPL: jakieś pierdółki z Alu na cnc brałem, naklejki, inne drobiazgi. Kupiłem też kiedyś skuter który miał atrapovicza z aliexpress (sprzedawca sam pisał w ogłoszeniu) I porzeźbione tam było żeby dopasować ten "tłumik" że gej, działał wcale, dźwięk dalej jak z kosiarki, za to osiągi w dół, wywaliłem, wstawiłem cały układ fabryczny, skuterek znów ożył.
  • Odpowiedz
@WincentyPL: takie badziewia typu uchwyty, klamki, mocowania tablicy, naklejki opłaca się bardzo

dla przykładu kupiłem kiedyś śruby do tylnego wahacza pod podnośnik, dałem 18 zł, takie same w sklepie motocyklowym 80 zł, kawałek metalu, zero filozofii

popularne sakwy KOMINE 2x taniej niż w sklepie czy na allegro w PL
  • Odpowiedz