Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi się wydaje że do tego najnowszego #microsoftflightsimulator 2020 powstało do tej pory żenująco mało freeware maszyn i kokpitów, i sporo rozszerzeń do pobrania to latadła jakby tylko "z zewnątrz" czy z kokpitami mocno "wirtualnymi" lub zerżniętymi z innych typów? ( _)

Czy to + fakt że ktoś chciałby posymulować sobie (z kokpitem "klikalnym" myszką) za darmo, i nie ma najwydajniejszej ani najnowszej konfiguracji sprzętu sprawia że lepiej jest zostać przy starszym #msfs X? A może spróbować coś z X-Plane?

#symulatorylotnicze #symulatory
wygolonylibek-97 - Czy tylko mi się wydaje że do tego najnowszego #microsoftflightsim...

źródło: 8iARzVoNkgtQ3N9jJdXYB7-970-80

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@wygolony_libek-97: a do fs2004 jak wychodziło czy xplane to były super maszyny? Latałeś przykładodowo Antonovem, który miał wirtualny kokpkit z B737. Jak dla mnie i tak jest super, że flybywire rozwija za free, że MS dali A310 inbuildsa. A jeśli interesuje Cie latanie to nie jest problemem wydaniem jednorazowo kasy na pmdg czy leoonardo.
  • Odpowiedz
@CichyBob nie no, tutaj raczej chodzi mi o to co da się osiągnąć mając ten komputer który też już ma parę lat. Zastanawiam się nad X-Plane jeszcze, ale FSX ma ponoć więcej darmowych rozszerzeń i jest bardziej jak gra co jak dla mnie dobrze.

@cohontes interesuje mnie lotnictwo ale nie to żebym startował od razu na jakieś bardziej specyficzne symulatory. Spójrz na moje zdjęcie w tle ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
drogie hobby i trzeba się z tym pogodzić. Jak nie masz 10k na kompa


@CichyBob: bez przesady, ja na QHD gram na prawie maksymalnych ustawieniach na kompie za niecałe 5k (bez generowania klatek) w stabilnych 60fps i to już z modem na większą ilość maszyn (FSLTL), do tego mam jeszcze drugi monitor do wyświeltania map, PDFów z chartsami, niektórych instrumentów itp.
  • Odpowiedz