Wpis z mikrobloga

Mam takie szybkie przemyślenie odnośnie obecnych „czasów” naszych kmerskich filmowców. Kiedyś był tylko kanał prezesa, i to było jedyne okno polskiego widza na tamten świat. Później prezez popełnił swój największy błąd, namówił klapka do otwarcia kanału. Ludzie zobaczyli, że można pokazywać swoje życie tam, to się klika, ludzi ciekawi, no i zaczęła się kula śniegowa toczyć. Doszły do tego crossy z innymi youtuberami, polishmentravel, wiecznie wolni, ucieczka w tropiki, każdy odebrał pewnie prezesowi troche widzów. Później nastąpił wysyp domorosłych amatorów joptuby, osoby kamerdynerskie, muminy, jakieś mańki i inne intruzy, teraz jeszcze spocony, no kawałki kmerskiego torcika są coraz mniejsze. Biorąc pod uwagę to, że u wszystkich 90% widowni to jedni i ci sami ludzie, doba nie jest z gumy, to ten czas antenowy się przesuwa z jednego kanału na drugi. Kasa z wyświetleń spada. Promując i zachęcając wyprowadzkę do Kambo, klapek i prezes coraz mocniej zaciskają sobie pętlę na szyi. Moja prognoza jest następująca, jest to początek końca kmerskiego uniwersum. To się przestanie za chwilę opłacać. Donaty tipply też powoli się uszczuplają, ci co mieli najwięcej wrzucić, już to pokazali, donejtorom 50 złotowym też się zaraz to znudzi, zostaną hejterskie wrzuty po 5 zł. Osobiście jeśli miałbym wybrać jeden kanał do oglądania, to wybrałbym spoconego. Będzie dużo wpadek i smaczków z czasem, bo to niedoświadczony joptuber, ma inne spojrzenie na całe te, a klapek i łysy to stare hieny, działające z premedytacją. No, jak ktoś doczytał to do końca, to w sumie nie wiem po co i przepraszam za zmarnowany czas xD okun #raportzpanstwasrodka
  • 9