Wpis z mikrobloga

Z całym szacunkiem dla zmarłego aktora, ale jako fan Rancza nie mogę przeżyć tego jak postać Kusego i ogólnie ten jego cały wątek psują cały serial. Chodzi se taki zbawcą narodu, geniusz i poeta, prowadzi zajęcia w szkole, gdy ktoś ma problem to zacytuje mu Dantego i po problemie i ogólnie chłop potrafi wszystko i jest idealny.

Cały ten serial polega na tym, że postacie w nim nie są idealne i pokazuje takie typowe dla Polski wady i zachowania, a Kusy wraz z tą Lucy, to tak nie pasujące do całej konwencji serialu postacie, że aż mi sie odechciewa to oglądać. Sceny w stylu „Kusy, co robisz?”, „a nic tak sobie tylko kontempluję nad sensem tego świata i bezkresnoscia oraz głębia słowa wieczność” już mnie do szału doprowadzają. Jeszcze jakby to było raz na odcinek albo dwa, ale nie cały czas, tragiczne dialogi i tragiczne postacie…
#kusy #ranczoboners #ranczo
Makowiecky - Z całym szacunkiem dla zmarłego aktora, ale jako fan Rancza nie mogę prz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 13
chłop potrafi wszystko i jest idealny.


@Makowiecky: a on tam nie był serialowym alkoholikiem? Proszę o wyrozumiałość, w całości widziałem tylko zero odcinków
@Makowiecky: Co do pierwszych sezonów no to absolutnie się z Tobą nie zgodzę, bo gość był alkoholikiem, któremu żona zginęła w pożarze domu i jest nieszczęśliwie zakochany w głównej bohaterce przez jakiś czas, potem i tak z tego powodu ma problemy. Potem jest ojcem i też na początku sobie z tym nie radzi prawidłowo. No potem to faktycznie taki człowiek idealny, ale hej, przecież to jeden z bardziej inteligentnych ludzi w