Wpis z mikrobloga

  • 0
Jeździłem Hyundai i30 1.4 w turbinie jak się nie mylę, bardzo fajne autko, i automat przyjemny,
  • Odpowiedz
@Rocky_Zuma_Skye: mam w rodzinie 1.5 160KM. Bardzo fajny silnik, póki co zero problemów.
Tylko z jakiegoś powodu właśnie obniżają mu moc na 140KM, prawdopodobnie ze względu na eko-sreko.
  • Odpowiedz
  • 0
@memfis23 To jak pojeździsz trochę to daj znać, bo teraz za wiele nie możesz przekazać :)
Jaka wersja? M+Smart czy lepiej? Ile wyrwałeś rabatu, ile cie kosztuje całościowo? Chciałbym zobaczyć o jakie kwoty można walczyć.
  • Odpowiedz
@Rocky_Zuma_Skye Kombi Wersja M z wyprzedaży rocznika. Smarta niestety nie było, ale w gratisie dostałem przyciemniane szyby, dywaniki i darmowe przeglądy na 5 lat. 115k
Chcialem kupić używkę dwu trzy letnia, ceny wahały się od 90-105k, więc stwierdziłem że wezmę nówkę.
Jedyne czego się obawiam to rudej, która może zacząć żreć po paru latach.
  • Odpowiedz
  • 0
@memfis23 Są jakieś doniesienia, że ruda tak żre po, kilku latach? Bo ja celuję w 2-3 letniego Ceeda kombi albo Xceeda z takim silnikiem jak twój. Mnie bardziej w tych używkach martwi stan automatycznej skrzyni biegów :/
  • Odpowiedz
Gdzieś słyszałem, gdzieś słyszałem, ale nikt mi tego jeszcze nie pokazał. Pewnie jakieś ziarno prawdy w tym jest.
Jak będziesz chodził po używkach zawsze możesz zajrzeć pod spód, bo to tam ma się to ponoć robić. Progi są wzmocnione.

Co do manuala i automatycznej skrzyni. Jeżdżę sporo autami z wypożyczalni z lotnisk, to są z reguły auta po 5-10k km. Ogólnie nigdy nic nie wydawało mi się podejrzanego, no ale trzeba mieć
  • Odpowiedz