Wpis z mikrobloga

faceci chyba wszystko dają na prawo?


@WielkiNos: nie wiem, nie interesują mnie faceci. Ale z tego co część wykopków pisze to tak, jak leci w prawo a potem pretensje, że pary z samymi nieatrakcyjnymi.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: a jeszcze niedawno wstawiałaś posta, że jak dziewczyna przychodzi do faceta na oglądanie filmów to chyba oczywiste że zaprasza ją na seks.

Trochę chyba hipokryzja z Twojej strony. Nie przesadzaj tak z tym pick me girl. Zakładając że to nie fałszywy różowy pasek.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tyrande o czym ty mówisz mi chodzi tylko o to jedno zdanie, że jak facet wygląda jak Massimo to może liczyć na seks z dojazdem.

Nie gadamy o tym jak z niej próbuje robić idiotkę i poniżyć tylko dlatego, że mu odmówiła. To nudne.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: gość nie zbudował jakiejkolwiek nici porozumienia, nie wspominając o jakichś emocjach i od razu wyskakuje z propozycją, a jak tylko się natknął na lekką odmowę, to od razu mu się włączył pasywny agresor...

o czym ty mówisz mi chodzi tylko o to jedno zdanie, że jak facet wygląda jak Massimo to może liczyć na seks z dojazdem.


i też po co brać na poważnie takie teksty? babka się droczy i
  • Odpowiedz
@WielkiNos: jak w starym dowcipie, skoro ustaliliśmy już kim jest ta kobieta to zostało tylko negocjować cenę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Proszę pani, czy wyświadczyłaby mi pani usługę seksualną za 10 milionów dolarów?

- Ależ oczywiście!

- A za 10 złotych?

- Panie, za kogo pan mnie uważa?

- To już ustaliliśmy, teraz negocjujemy cenę.
  • Odpowiedz