Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kitq: kisnę z komentarzy :D
Nagle wykop z siedliska przegrywów i piwniczaków zmienił się w koksów po redukcji :D

Szczupły, zarysowane mięśnie brzucha i rąk, sylwetka powyżej przeciętnej - niee, kurła ale suchoklates, weź ty pływaj na tym basenie a nie!

@Hrabia_Horeszko @KosmicznyPaczek @jegertilbake Dla świadomości, tak właśnie wygląda sylwetka kogoś kto jest szczupły i przypłynie 60 basenów raz w tygodniu
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jegertilbake: przecież wygląda bardzo dobrze. Strasznie się sprułeś się o figurę randomowej osoby z internetu widząc tylko zdjęcie, a resztę sam sobie dopowiedziałeś. Nie wiesz jaki ma cel, żeby wyglądać. Tylko piszesz, że #!$%@? robi i niech robi więcej.

Jakbyś spojrzał na ludzi gdzieś indziej niż na siłowni lub internecie, to byś widział, że to bardzo fajna sylwetka i nie jeden może zazdrościć takiego wyglądu.
@27PHO1e2NIX2021: Pozazdroscic wygladu takiego mogą osoby ktore w ogóle sie zaniedbaly to sie zgodze. Dla osob ktore prowadza normalny tryb zycia i nie dzialaja sobie celowo na szkode ten wyglad to punkt wyjscia a napisalem ze ma dobrą bazę. To nie ja sie sprulem tylko wy macie nisko poprzeczke postawiona i mało od siebie wymagacie.

Jasne ze dla jakichs spaslakow to bedzie wymarzona sylwetka, ale osobiscie wole celowac w bycie top
@jegertilbake: przede wszystkim, nie jestem OPem. Osobiście, zawsze byłem jako tako aktywny, od roku powróciłem na siłownię 2 razy w tygodniu, swoją sylwetkę oceniłbym jako znacznie lepszą, ale to zupełnie nie ma tu znaczenia.

Nie uważam, że 60 basenów raz w tygodniu to dużo ćwiczeń ani że OP ma wybitną sylwetkę. Uważam, że to adekwatna i całkiem dobra sylwetka przy takiej niewielkiej aktywności fizycznej, czyli bardzo szczupły ale żylasty z widocznym
NieBendePrasowac - @jegertilbake: przede wszystkim, nie jestem OPem. Osobiście, zawsz...

źródło: Kazan_2015_-_Pawe%C5%82_Korzeniowski_100m_butterfly

Pobierz
@NieBendePrasowac: szkoda ze to ty zyjesz w teorii a ja ćwiczę 8 lat i zwiekszylem wage z 66kg do 80-82 utrzymujac niski bf caly rok przy dobrej diecie. 3x 1h tygodniowo push pull legs i dieta z 1.8g bialka na kg masy ciala + nadwyżka kaloryczna z 300 i mozna normalnie to robic. Sam chodze na basen zeby dbac o cardio 3x na tydzien i 3x silownia. Chodzenie raz na tydzien
To tak jak kgos nie robilby nic i wrzucal zdjecie xD Po co?


@jegertilbake: tu się zgadzam, też nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale zarzuty odnosiły się do tego, jakby nikt nie wierzył, że OP regularnie raz w tygodniu pływał na basenie, a nie że po co takie coś wstawia.

ja ćwiczę 8 lat i zwiekszylem wage z 66kg do 80-82 utrzymujac niski bf

dieta z