Wpis z mikrobloga

Głowa państwa nie pozwala dziennikarzom na zadawanie pytań na konferencjach ale za to bez problemu znajdzie czas na wywiad dla kanału na youtubie (!?) w pierwszy dzień jego działalności a prowadzić będzie Stanowski, który z sympatią do dudy się nie kryje.

Chyba trzeba trochę ocieplić wizerunek u młodszej części społeczeństwa.

Nie subskrybuje, nie ufam, nie polecam
Haa tfuu na śliskiego typa

#bekazpisu #kanalzero #polityka
robert_blaszczykowski - Głowa państwa nie pozwala dziennikarzom na zadawanie pytań na...

źródło: unkig6

Pobierz
  • 50
Polski standard, nie widziałem ale oceniam bo jestem kur*a polackim ekspertem od wszystkiego, typie co by się stało jakbyś unsuba dał dzisiaj po zobaczeniu i rzetelnej ocenie?


@DzonySiara: A to trzeba rękę za każdym razem do ognia wsadzać? Promowanie skrajnego prawactwa/lewactwa jest złe i tyle. Ile razy taki mazurek ma pokazywać że jest zjebem żebyś to przyswoił?
@robert_blaszczykowski: Nigdy nie kumałem fenomenu tego człowieka i wielokrotnie dziwiłem się wykopkom którzy zrobili gigantyczny hype na Kanał Sportowy wraz ze wszystkimi jego dramami. Typa już z 3 lata nie oglądam bo wielokrotnie dawał znać że nie tylko jest stronniczy i wygodny, ale jest też mistrzem cherry pickingu. Generalnie wpadł na YT, oznajmił wszystkim że jest ekspertem od wszystkiego i nagle stał się kimś, a wypopki go by na rękach nosili,
@robert_blaszczykowski: A ja polecam najpierw zobaczyć i wtedy ocenić. Wczoraj Stano na ten temat mówił na otwarciu kanału zero że część ludzi pomyśli "no pisiory". Dajmy szanse, zobaczmy jak będzie a nie hejtujmy z góry na podstawie "na pewno tak będzie".
typie co by się stało jakbyś unsuba dał dzisiaj po zobaczeniu i rzetelnej ocenie?


@DzonySiara: Typie, ja to bym raczej zapytał co ten sub w ogóle tam #!$%@? robił. Stano i Mazurek to nie są ludzie, którzy pojawili się wczoraj. Wszystko co potrzeba, żeby ich ocenić już mamy