Wpis z mikrobloga

populistyczne hasełka na które łapią się ameby i życiowi frustraci. Dorabiają do tego patriotyczn/religijną otoczkę, by nie brzmiały one jak hasła z wyborów na przewodniczącego szkoły


@Hrjk: Aha, czyli np. hasło niskich i prostych podatków jest dla ameb i frustratów i ma patriotyczną religijną otoczkę. Bredzisz. Zapewne masz wiedzę o Konfederacji i jej programie bliską zeru. Tu nie chodzi o żadną otoczkę, tylko o to by ludzie więcej zarabiali, mieli więcej
  • Odpowiedz
  • 0
@Jah00 hasło niskich i prostych podatków to populizm, a jego wykonanie posłowie doktura Memcena pokazali dwukrotnie składając swoje "ustawy".

O światopoglądowej ugandzie nie wspominając.

Na tak durne hasła mogą się nabierać tylko kompletni idioci albo 16 latkowie, którzy żyją od kieszonkowego do kieszonkowego.
  • Odpowiedz
@Hrjk całe szczęście europa zaczyna przecierać oczy przez lewacki zamordyzm i przykręcanie śruby i istnieje duża szansa że za dosłownie kilka miesięcy czerwono-zielono-teczowy zamordyzm upadnie na głupi ryj
  • Odpowiedz
@wieszacz564: znaczy oni coś tam przebąkiwali o czynnej napaści na drugą osobę ale co ja tam wiem. Taka to poprawność polityczna lewactwa, że już nawet nie można gaśnicą zaatakować innego człowieka, komunizm.
  • Odpowiedz
@muchatse: arcypodła postać. Tak bezczelnie zakłamanego i parszywego gada nie ma w polskiej polityce. #!$%@? partię założył żeby swojego nałożnicę wprowadzić do europarlamentu. Nie pykło, ale za to wprowadził największych szkodników nadających się do plucia w postaci kohuta i spurek.
Ta siwa pała jeszcze atakowała i wyzywała polską straż graniczną, gdy byli atakowani przez białoruskie gnidy od łukaszenki.
  • Odpowiedz
Nagle Neuropkom, obrońcom demokracji przeszkadza demokracja. Wcale, ale to wcale mnie to nie dziwi. xD I ciekaw jestem tych zarzutów do Konfy, że oni nie chcą demokracji. Przecież to nie oni nawoływali do delegalizacji partii politycznych wybranych w demokratycznych wyborach, w odróżnieniu od Lewicy. Lewica to śmierdzący wstyd na politycznej mapie Polski. Kraju, który został przez lewicę przeorany podczas i po drugiej wojnie światowej. Trzeba mieć IQ pantofla, aby popierać ten komunistyczny,
  • Odpowiedz
hasło niskich i prostych podatków to populizm


@Hrjk: Nie, to nie jest populizm. Populizmem jest coś dokładnie odwrotnego, czyli zwiększanie wydatków i komplikowanie podatków, po to by wabić wyborców socjalem i po to by nie zorientowali się oni jednocześnie, że płacą więcej podatków na ten socjal. Co prowadzi do nadmiernego zadłużenia, zastoju gospodarczego, a w konsekwencji bankructwa państwa i zubożenia obywateli. Konfederacja to jedyny głos rozsądku, który próbuje to szaleństwo zatrzymać.
  • Odpowiedz