Wpis z mikrobloga

@RenkaRenkeMyje: jak śmieją się z afery z tv, to "a to takie małe rzeczy dla niepoznaki wrzucają", a jak mówią że prawo już nie ma sensu bo rząd robi co chce i znajdzie zawsze jakieś potwierdzenie prawidłowości takich działań to wtedy są za pisem xD
niewypominanie pisu za każdym razem = włażenie w dupe pis-owi. Typowy polaczek jest typowy xD.


@Alcadent: albo prowadzisz rozmowę, zadajesz pytania o różne sprawy, w tym te niewygodne albo robisz laurkę. No i zrobili laurkę. Zgodnie z ustaleniami.

Mówimy o partii, która przez 8 lat rozmontowywała naszą państwowość, wyciągała nasze pieniądze na niespotykaną skalę, kłóciła nas z UE, nie prowadziła żadnej polityki zagranicznej i podzieliła naród. To pomówmy o jej zaletach!
@RenkaRenkeMyje: @Bonaparte_34 np. to https://youtu.be/VRue2eDI40U?t=1092

Nigdy nie głosowałem na PiS, a zaślepienie drugiej strony mnie przeraża, zachowujecie się tak samo jak PiSowcy, tylko w drugą stronę, albo z nami, albo przeciwko nam, nie daj boże ktoś skrytykuje bezprawne działania uśmiechniętej koalicji to przypinamy mu łatkę pisowca albo konfederaty. Zero jakiegokolwiek krytycznego myślenia, dramat.
@DaveZ

@RenkaRenkeMyje: Stanowski idealnie podsumował takie myślenie - nie można zrobić materiału z kimś z PiS-u, bo zaraz zostanie się naznaczonym jako PiS-owiec. Was nie trzeba edukować, was trzeba leczyć.


@DaveZ czyli jednak wybaczamy PiSowi wszytko? Jak dla mnie, to nikt nigdy i nigdzie nie powinien zapraszać pisowcow. Zrobili z tego kraju syf, a ja mam teraz patrzeć jak te chytre morsy kwiczą w jakiś wywiadach? Jest takie fajne powiedzenie "stop
niewypominanie pisu za każdym razem = włażenie w dupe pis-owi. Typowy polaczek jest typowy xD.


@Alcadent: uwielbiam ten argument xD To jak rozmawiać z złodziejem i gwalcicielem o tym jak smakowała mu kawusia i ogólnie jak tam zapatruje się na sprawy w kraju, WCALE A WCALE to nie jest normowanie tego co odje…..

PiS powinien być pariasem. Prezydent od nich nazywa skazanych przestępców krystalicznymi. Podsłuchiwali opozycję podczas wyborów izraelskim sprzętem do
@RenkaRenkeMyje: Gadają tylko o tym jak Koalicja zła, ignorując zupełnie przewinienia PiS, co chwile jakieś aluzje i podś#!$%@? jak to zaraz nas zamkną w "wolnej Polsce", uszczypliwe komentarze tylko do rządzących obecnie... wcale nie realizowanie programu przekonywania na PiS tych nie przekonanych, a nie skrajnych fanatyków PiS czy PO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
niewypominanie pisu za każdym razem = włażenie w dupe pis-owi. Typowy polaczek jest typowy xD.


@Alcadent: przecież oni się wypowiadają na dany temat pomijając istotne fakty. Mówią, że Kamiński i Wąsik zostali zgarnięci z Pałacu będąc posłami ale nie wspominają już o prawomocnym wyroku skazującym. Potem smieszkują, że zaraz wszystkich bedom zamykać aaaaa.
@Gluptaki: fajne porównanie z tym, ze nietrafione. Nic nie napisałem o jakimkolwiek dyskutowaniu z PiSem. Chodzi o zwykłe patrzenie krytycznie przez OBYWATELA. To, ze PiS był #!$%@? nie znaczy, ze teraz mozemy zamknąć oczy i uważać, ze wszystko jest kolorowe, uśmiechnięte i demokratyczne. Bardzo łatwo się w tym zatracić, bo PiS zbudował ogromny bufor zaufania dla nowej władzy
@Alcadent: typowe polaczki to pozwolili, żeby krajem rządziła mafia, na której czele stał dziadzio z manią wielkości i chęcią powrotu PRL. Zarówno stanowski, jak i mazurek nawet kryja się z sympatiami pisowskimi. Stano popierał Dudę i nawet dostał od niego nagrodę
@mlodygustaw: przesluchaj jeszcze raz - przecież mówili, ze to osoby skazane. Zacytowali wcześniej, ze jak ich zgarniali to mówili, ze są posłami. Cytat to nie opinia człowieka - może jeśli tego cytatu by nie dopełnili tym, ze są skazani to by można uznać za sugerowanie