Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka

Od kiedy Muminy już nie chcą zostać milionerami, tj. nie prowadzą żadnego biznesu, ich kanał zrobił się dla mnie nudny i mocno nieatrakcyjny. Zresztą liczny mówią same za siebie - potrafią dostać donejty o wartości 5 zł przez 2h live, na którym praktycznie nie mają widowni. Cycolina zalicza spadek formy, chociaż się wierzga i próbuje zyskać na atencji, też jakoś mnie nudzi. Gapcia oglądam już z rzadka, pojawienie się pedryla trochę odświeżyło uniwersum, ale ogólnie to uniwersum zalicza dołek, moim zdaniem.
  • 17
  • Odpowiedz
@PanStanislaw: oni są leniwcami. Pisali nie raz że oni w krajach europejskich z socjalu żyli. Ludzie zdrowe nogi i ręce a żerują na life i pozwalają by za 5 zł wiara pisała że gruba świnia i rucha ją kmer . Serio to są ludzie na poziomie? To jest patola !!!!!!! Syna też wychowali tak że 24 lata siedz w domu bo co i graw gry.
  • Odpowiedz
  • 9
@Dzikamery: Ja nie powiedziałem że to ludzie na poziomie i nigdy tak nie utrzymywałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tym uniwersum nie ma miejsca na przypadkowo-ogarniętych ludzi, na ogół muszą mieć jakieś zboczenie i mocno pod kopułą skoro decydują się na (bądź co bądź) drogi kraj - inne w sąsiedztwie są o wiele bardziej przyjazne do życia niż Kambodża. Zresztą historia ostatnich 50 lat tego kraju też
  • Odpowiedz
@Dzikamery: jak mnie! Osobiście WKU nieróbstwo, lenistwo! Nie pracują.. Bawią się! Są zmęczeni.. Siłka, śniadanie, lunch, obiad, kolacja ja PRL.. Fakt NIC nie mają prócz KĄTĘTU..
  • Odpowiedz
@Dzikamery: Wszyscy zapominają ,że za te kilkugodznne żebranie dostają więcej z YouTube niż za zwykły wysryw. na dodatek nie muszą nic robić tylko siedzieć a jeszcze 5 zł wleci z donejtów.
  • Odpowiedz
  • 2
@Dzikamery: Wszyscy zapominają ,że za te kilkugodznne żebranie dostają więcej z YouTube niż za zwykły wysryw. na dodatek nie muszą nic robić tylko siedzieć a jeszcze 5 zł wleci z donejtów.


@jesionka123: Masz na myśli to, że live się lepiej monetyzuje niż zwykły film? Mógłbyś rozwinąć?
  • Odpowiedz
@PanStanislaw: Niestety, ale wspaniałe czasy Polonii 1.0 już nigdy nie wrócą. Niesamowicie się oglądało Klapka jako szefa kuchni pijącego po kryjomu wódkę z Miszą albo Krzychu Rower w okularach, piwkiem w ręce, słuchający audycji Polskiego Radia...
  • Odpowiedz