Wpis z mikrobloga

Zgodnie z przewidywaniami - Stanowski zaczyna już deprecjonować Hołownię czy Trzaskowskiego. To jest właśnie ta soft propaganda pisowska. Wszystko tak jak przewidywano.

Btw: wiadomo, na trudne czasy trzeba brać wojskowego, który chwyci naród za mordy xD

#kanalzero
  • 62
  • Odpowiedz
z reguły tak


@Gours: czyli albo z wami albo przeciwko wam? ale macie sprane berety. nic negatywnego nie można powiedzieć o koalicji bo dostaniesz łatkę pisiora. i mówię to jako naczelny #!$%@? stanowskiego a już na pewno tego cwela mazurka
  • Odpowiedz
@Gours: jakby była soft to by było spoko, ale oni od początku mają narrację taką jakby liczyli na coś od pisowców. Ciekawi mnie czy to taka chęć znaleznia widzów o prawicowej wrażliwości czy jakij układ polityczny.
  • Odpowiedz
@Krol_Karo Już z samych wyników wyborów wynika że 1/3 Polaków to pisiory, więc tak, oni są dookoła nas, wszędzie, co trzeci czlowiek którego mijasz to #!$%@? pisior który modli się do Kaczyńskiego xD Śmieszne i trochę straszne.
  • Odpowiedz
@Gours ja za pisem nie jestem i o ile z holownia raczej się zgadzam ale czasem nie to czaskowski jest choojem i Warszawa ma masę problemów ale on się nimi nie zajmuje poważnymi sprawami tylko co mu lajkow na fb da.
  • Odpowiedz
@Gours: zgodnie z przewidywaniami - start kanału Zero będzie się wiązał z obowiązkiem wprowadzenia weekendowych zmian ( ͡ ͜ʖ ͡) mam nadzieję, że chociaż płacą wam za to podwójnie.
  • Odpowiedz