Wpis z mikrobloga

Dziś skończyłem swoją karierę w #fut w #eafc24. Wróciłem do serii po latach i stwierdzam - nie warto było. Model gry nastawiony tak, by zmuszać cię cały czas do gry żeby stawka nie odjechała, codziennie, masa błędów, bugów, deweloper srający graczom do ryja, matchmaking w Finałach to loteria, czyli właściwie nie istnieje xD Momentami bawiłem się dobrze, gra potrafi niesamowicie wciągnąć, ale nie, nie jest to warte nerwów traconych na niedoroniony przez Elektroników syf. Błąd z Messim TOTY i nieumiejętność przyznania rekompensat za ostatni pick z hero w rozsądnym czasie przelały czarę goryczy. Nie ma, po prostu nie ma gorszego dewelopera niż EA.

Przynajmniej nie wydałem ani złotówki na te obsrane FIFA pointsy a samą grę kupiłem na Argentynę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak wiem, EA się nie pozbiera po tym ciosie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: ja wytrzymałem do końca października xD najgorsza odsłona od lat imo, zagrałem ostatnio kilka meczów dla funu to dalej to samo, trivela za trivelą xD na szczęście też zakup u wujka w Buenos Aires
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: Szkoda strzępić ryja. Zakończyłem karierę w fut 20. Przy obecnej fifie spróbowałem ja wznowić i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, ze nigdy już nie kupie tej #!$%@? gry. Co chwile zmieniają coś w gameplayu, a rynek #!$%@? strzelił już w listopadzie. Nie warto było. Niech w końcu ktoś zrobi im porządna konkurencje.
  • Odpowiedz