Wpis z mikrobloga

@LenoV12: Typowe „Niech ktoś” XD gość raz pomógł a takie miernoty jak ty wymagają od niego już stałej opieki. Sam rusz dupe i go poszukaj. Niektórzy mają prace, partnerkę i inne zajęcia w przeciwieństwie do ciebie.
  • Odpowiedz
  • 6
@Nikota: @plazma @vvalnad
Jak bym mieszkał w Toruniu,to już dawno bym miał ogarnięte gdzie jest Jaca.
To co mogłem zrobić na odległość,to w piątek obdzwoniłem schroniska.
@plazma Normalnie sobie wyobrażam przygłupie! Wystarczy przedstawić się jako rodzina!
Głupi to byłes ty! Biorąc się za dysk i tą twoją kobietę marzenie!
Skoro typ się określa "włodarzem" to się powinien interesować co się dzieje z Jacą.
Bo inaczej to chu..jowo to znowu będzie wyglądało,czyli
  • Odpowiedz
  • 1
@Nikota:
Jakoś na siedzenie na melinie i instalowanie kamerek to miał czas. I wtedy nie było mowy o rodzinie czy pracy!
Jacy nie ma od wtorku,a nie od dziś! Nigdzie nie napisałem, że ma rzucić wszystko i zapier..dalać za Jacą
  • Odpowiedz
  • 2
@Czolowy_zawodnik:
Bo pewnie uwierzyłeś,że MOPSy załatwili Jacy lokum xd Tak jak to napisaleś w swoim wpisie.
Tucznikowi przez całe lata szukali zastępczego lokum. Ale zasyfiałemu pijaczynie,to na pstryk załatwili! xd
  • Odpowiedz
  • 1
@Czolowy_zawodnik:
Ooo trafiłem w czułe punkty?!
Beke to ja mam z ciebie! Dotykałeś na melinie choćby myszki! Którą dotykał usyfiony Mario,który na nie jednym live dłubał se w majtkach,a później ją dotykał. To jest dopiero beka! Bo nikt o zdrowych zmysłach niczego tam by nie dotknął.
  • Odpowiedz
  • 0
@Czolowy_zawodnik:
No dotykałeś z uśmiechem na twarzy.
W dodatku zadałeś się z przyebanym plazmą,którego większość tu nie trawi.
Który wybrał sobie na dziewczynę latawicę.I w dodatku spieyrdolił ci akcje dysk.
Osrany,zaszczany,zarzygany fotel w którym obaj spędzili w chu czasu,bez mycia się miesiącami!a później trzymali w ręku tą myszkę,ty trzymałeś bez żadnego problemu.
Te dwa przykłady już mówią o tobie wiele...
I ty ze mnie masz beke? Patrz na siebie
  • Odpowiedz