Wpis z mikrobloga

@Nemo24: Jak bym się rozejrzał po pokoju taak na szybko to pierwsze co widzę to zestaw audio Aurex od Toshiby (starszy nawet ode mnie) , do tego kolumny Kenwoda LSK-500F , z szafki luka na mnie jeszcze opiekacz do tostów z Made in DDR na tabliczce znamionowej.
Idąc dalej w szafie leży cała masa starych komórek (min. Ericsson FH212 , Motorola international 1000 , 2 Motorole International 2000 , jest też
  • Odpowiedz
@Nemo24 np. dwa noże kuchenne jeszcze z czasów jak mieszkałem z rodzicami które dostałem na studia i są ze mną do dziś, jakieś karty piłkarskie z 1999 r. Samochód też zbliża się do prawie 20 lat ;P
  • Odpowiedz
@Nemo24: Gdy miałem 8 lat, zapodziałem klucze z domu (odnalazły się ostatecznie po latach przy okazji remontu xD). Rodzice byli wkurzeni bo trzeba było wymienić zamki w drzwiach z obawy przed złodziejami (małą wieś, ograniczona liczba zamków do sprawdzenia). Do nowych kluczy dali mi smycz, żebym je nosił na szyi, czego w sumie nigdy nie robiłem, ale z dodatkową objętością łatwiej było wyczuć klucze w kieszeni i ciężej zgubić. Metalowy uchwyt
  • Odpowiedz