Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać, pieprzony #memrise nagle z dobrej apki z fiszkami postanowił być jakimś niedorobionym klonem busuu czy innego zasranego dupolingo, zmienili (czyt. #!$%@?) swoje autorskie kursy, #!$%@? kursy społeczności, powstało gówno. Dzisiaj rano wszedłem sobie na apkę i okazało się, że mój ponad 800 dniowy streak w jednym kursie społeczności poszedł się pasać. Wg ich FAQ niby można wrócić do kursów społeczności, które się już robiło, ale podążam za ich wskazówkami i dochodzę donikąd. Lepsze jest wrogiem dobrego, a memrise jest w dupę dżebany. Nie pozdrawiam i kuuurwa ale jestem wkurzony. Czas przerzucić się na inne fiszki i używać ich dopóki ich autorzy nie uznają, że mogą sobie je także #!$%@?ć, bo czemu nie. Argh, #!$%@?ć.
  • 12
  • Odpowiedz
  • 1
@karmelkowa: nie sądze, w wiadomości na temat zmian zapostowanej gdzieś na ich stronie napisali, że włożyli dużo wysiłku wielu ludzi (nauczycieli, programistów, tłumaczy), żeby doprowadzić do tej degrengolady. Nie sądzę by wrócili do systemu fiszkowego, który w sumie był podstawą memrisa od początku.
  • Odpowiedz
  • 0
@karmelkowa: nowego wykopu przynajmniej da się używać, parę funkcjonalności nawet mi się podoba. A memrise zniszczyli doszczętnie :P
zresztą, coby nie być gołosłownym, jak wprowadzili jeszcze te betatesty tego ich gówna parę miesięcy temu, to chciałem szczerze spróbować. Ale no nie da się. Jeszcze bardzo mnie rozbawiło, że w przeglądarce można ustawić sobie streaka, tak z dupy xD w ramach testów ustawiłem sobie 7 xD
  • Odpowiedz