Wpis z mikrobloga

@Xardasim: no tak ostrożnie szacowałem :) , ale weź pod uwagę że swoich 10k nie sprzedasz w całości po takim kursie jaki widzisz, spojrzałem na giełdę i wyszło mi że 10k żeby upchnąć to cena by zeszła do 20000 sat, więc średnio po 25000 byś sprzedał :)
@plazmat: najważniejsze w tym wszystkim było to że pool i ogólnie moneta wystartowały o 20:00 a nie o 20:10 czy o 22:00, najgorsze ostatnio było jak był start innej monety na 21:00 chyba, jakoś 30 min później zrobili zegarek że będzie odpalone o 23:00 a odpalili przedterminowo około 22:00...
@Xardasim: no i byliśmy na oficjalnym, a on miał już konfigurację gotową, ja do tego momentu zawieszki o 20.09 miałem ponad 2k i ten wynik mnie nurtuje, bo jak widziałem miałeś chyba z 50Mh ja ok. 9Mh, a ukopałem z tego co tu piszesz 40% tyle co ty, mając 20% twojej mocy, czy to oznacza, że duże farmy gorzej wyrabiają na zakrętach, moc nie przelicza się liniowo na ilość ukopania?
@plazmat: no właśnie widziałem nie wiem jak to działa dokładnie bo to był mój pierwszy planowany start... miałem złe hasło wpisane na koparkach i na stronie inaczej może to miało jakiś wpływ bo dopiero po chwili zmieniłem ;/ poza tym na starcie na stronie pokazywało mi 9kh/s, 20kh/s i takie wyniki więc też się bałem że coś mam źle ustawione ^^