Wpis z mikrobloga

Dawno ten brodaty szur nie zrobił czegoś tak parszywego. Grisza Braunow wychodzi na mównicę sejmową i insynuuje, że poseł PO jest Ukraińcem a wręcz miał przodków w UPA. Poseł Kandyba, tłumaczy tej kanalii, że jego rodzina musiała uciekać z Kresów, ale to nie jest powód, żeby on sam miał dziś nienawidzić Ukraińców i nakręcać szowinistyczne nastroje. Coś, czego Braun i jego kamanda nigdy nie pojmą.
#braun #sejm #ukraina #bekazkonfederacji #polityka
JPRW - Dawno ten brodaty szur nie zrobił czegoś tak parszywego. Grisza Braunow wychod...
  • 42
@JPRW: Grigorij Braunienko znowu się odpalił? Zero zaskoczenia

Jestem ogromnie ciekaw czy dałoby się go wysłać na badania psychiatryczne żeby stwierdzić czy on w ogóle jeszcze kojarzy cokolwiek czy peron mu już tak odjechał, że go nie widać
@JPRW: był już kiedyś taki szur który opowiadał niestworzone rzeczy o Talibach w Klewkach. Ja się nie zdziwię jak kiedyś się okaże że część z tych odpałów Brauna to niemieszcząca się w głowie bo bardzo niewygodna prawda
@JPRW: Widząc takie akcje członków tego najbardziej praworządnego rządu w galaktyce, tego typu insynuacje posła Brauna może są niesmaczne ale całkowicie uzasadnione.

Masson - @JPRW: Widząc takie akcje członków tego najbardziej praworządnego rządu w ga...
@JPRW: Gdyby Braun (XD) był posłem z dłuższym stażem to miałbym wątpliwości czy to nie film z 2014, pamiętam potężne internetowe polowanie na każdą znaną osobę z niepolsko brzmiącym nazwiskiem. Ale jakoś tak od kiedy w PiS pojawiły się Schreibery, Muellery a ostatnio nawet von Heukelom to niemal ucichło ( ͡° ͜ʖ ͡°) No może poza Czarnkiem który ostatnio przysrał się o nazwisko Róży Thun.
przydałby się tutaj też filmik z Grzegorzem Daunem jak się wyraża o Ukraińcach "bracia", jak zmienil diametralnie retorykę, kiedyś widziałem ten film ale nie mogę znaleźć


@mikkele92: on to mówił, jak Ukrainą rządziła rosyjska pacynka. Nagle, jak się go pozbyli, to i Daun zmienił podejście do Ukrainy, bo przestała być prorosyjska.
@Jarusek: I ległeś trollq. Konfederacji to ty robisz promocje. Wiesz jak ? Naświetlając siebie jako trolla konfy..tylko zapomniałeś ,że naświetlasz również siebie a co za tym idzie własną głupotę , słabośc i lęki. A teraz brak rozeznania nawet w mejnstrimowych realiach polityki.

Czego jeszcze nie rozumiesz poliniaku?

Pzdr777