Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Polki zaliczają flagi to czemu Polacy nie moga też zaliczać flag? @Adamfabiarz napisał że ma plan na 10 flag przez 5 lat to opiszę mu trochę jak wyglądały flagi u mnie do 35. Blackpill passportpill w czystej postaci

- niemka. Kloda.
- francuzka. Ładna jak cholera ale tylko normalnie na misjonarza. Brzydziła się czegokolwiek innego. Kloda.
- polki. W większości klody
- bulgarka. Petarda w łóżku oraz z wyglądu (taka ratajkowski)
- norwezka. Niezła laska ale Kloda
- meksykanka . Petarda w łóżku i z wyglądu. Najlepszy oral w zyciu
-kanadyjka. Vanilla I nuda
- koreanka (z południa ;)) nie wiedziałem że taka filigranowa dziewczyna może takie dźwięki wydawac
- Ukrainka. Petarda ale kloda

I jaki jest z tego morał? Im bardziej mężczyzna imponuje tym bardziej dziewczyna się stara. Francuzce czy Niemce polak nie za imponuje nawet jak będzie miał 25cm pytonga oraz 2 metry. Ale jakby to był Tyrone adwokat z NYC albo francuski Oskarek deweloperski z pałacem to by skakały tak że łóżko by się rozleciało.
Zdziwiło mnie ze ukrainka(i) była taka księżniczka co leżała i nic nie robiła. Widać że polak to nie imponuje. Musi być Helmut uberdestroyer żeby się wysiliła w łóżku.

Myślałem że będzie 10 flag a jest tylko 9. Cholera muszę nadrobić...

#seks #flagi #blackpill #wstajebosiezesralem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
@kexus512: po prostu zaintrygowalo mnie jak mozna trafic tyle klod w zyciu i co to moze oznaczac dla anonka.

Przeciez poznajac czlowieka widac jaki ma temperament, uczuciowosc, energie to mozna w przyblizeniu oszacowac jak taki czlowiek sie bedzie zachowywal w roznych sytuacjach, jaka bedzie ekspresja.

Chyba nikt nie zaklada ze szara myszka, ktora boi sie odezwac, ma 0 pewnosci siebie i rzadko w ogole sie odzywa w lozku sie zmieni w
  • Odpowiedz
#!$%@? jakies zmyslone glupoty, jak masz fizyczna atrakcyjnosc na poziomie top 5% to w kazdym kraju na swiecie bedziesz mial wianuszek suk napalonych na Twojego bolca nawet jak jestes srednio rozgarniety i niezby zamozny
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @programista15cm je Oj by się zdziwił. Zdziarane mają czasami problemy z głową i sie bardzo boją. A niektóre szare myszki to mogą cała noc jechać. A kloda chodziło mi o to że zero ruchu. Ona leży lub Kleczy i to wszystko, ty masz wszystko robic

@Linnior88 ale chwila... Różowa tylko rozstawi nogi i ma 100 kandydatów. Facet żeby się przespać musi stawać na końcu #!$%@?. Więc sorry
  • Odpowiedz