Wpis z mikrobloga

Cześć, czy jest tu ktoś może kto pracuje w PORTA lub sprzedaje/montuje ich drzwi? Mam ich drzwi w kolorze LAKIER UV PREMIUM PLUS i w kilku miejscach na futrynie mam odpryski lakieru. Nie są to duże odpryski i z daleka ciężko je zobaczyć natomiast chciałbym to jakoś zamalować.

Czy istnieje możliwość dokupienia farby w tym kolorze? Macie jakiś inny pomysł jak to uzupełnić?

#budujzwykopem #remontujzwykopem #drzwi
  • 10
  • Odpowiedz
Czy istnieje możliwość dokupienia farby w tym kolorze? Macie jakiś inny pomysł jak to uzupełnić?


@pimpek93: nie znam sie, ale mam od nich drzwi i wiem, ze produkcja jest w chinach i drzwi przyplywaja w kontenerach, wiec raczej watpie ze firma potrafi cos wiecej niz wymiana drzwi na nowe xD
  • Odpowiedz
  • 0
ch i drzwi przyplywaja w kontenerach, wiec raczej watpie ze firma potrafi cos wiecej niz wymiana drzwi na nowe xD


@Pwado: PORTA robi drzwi w Polsce. Nie wiem skąd masz informacje, że są robione w Chinach.
  • Odpowiedz
@pimpek93 porta ogólnie bardzo spadła na jakości w ostatnich latach. Jak wejdziesz ma grupy na fb o drzwiach to co drugi post jest o wadach drzwi porta i właśnie bardzo częstych odpryskach, odklejanie okleiny itd. Piszą tam też o różnych sposobach domowych naprawy. Natomiast jeśli masz gwarancje to polecam po prostu zgłosić
  • Odpowiedz
@pimpek93 z tą dobrą jakością bym nie przesadzał. W zeszłym roku z każdej dostawy jakieś skrzydło wracało z powrotem na produkcję ze względu na uszkodzenia lub niedociągnięcia.
  • Odpowiedz