Wpis z mikrobloga

#pracbaza #zarobki

Tak mnie ciekawi ile się zarabia w warszawie, bo na wykopie piszą, że poniżej 10k to wegetacja w stolicy a nie życie. Wszedłem sobie na kilka portali z ogłoszeniami z warszawy i szok - 95% ogłoszeń to zarobki w przedziale 5000-6000zł brutto, więc na rękę w okolicach 4000 netto. To gdzie te 10k ja się pytam
  • 8
  • Odpowiedz
st; "jestem pasjonatem pracy za najniższą krajową". Julka z HR się tak krzywo spojrzała, że chyba nic z tego nie będzie. Ehh


@credenss: Synek trzeba było się uczyć podstaw Excela i szlifować angielski(komunikatywny) i korporacje w warszafce stałyby otworem. Nie pytaj się o zarobki na wykop.pl bo tu siedzą sami eksperci, którzy zarabiają minimum 20k na tydzień za parę godzin pracy i w 100% home office.
  • Odpowiedz
@credenss: Średnia w warszawie przekroczyła już 10k więc zakładam, że mediana też daleko nie jest. Większość znajomych po szkołach w warszawie dostało w korpo właśnie 10-12k brutto na wejście więc chyba to nie coś spektakularnego. Według glassdora konsultant w big4 dostanie w Warszawie ze 100k podstawy więc w miarę się zgadza.
  • Odpowiedz
Większość znajomych po szkołach w warszawie dostało w korpo właśnie 10-12k brutto na wejście więc chyba to nie coś spektakularnego.


@Bejro: w korpo 10-12k brutto na wejscie?
W zyciu nie slyszalem o tak wysokich stawkach na wejscie
  • Odpowiedz