Wpis z mikrobloga

Brutalny wzrostpill dotarl nawet i do reklam. Programowanie kobiet i obrazanie nizszych facetow to juz widze standard w kazdej sferze zyciowej. Idzcie opyerdolcie sobie serek z mlekovity moze urosniecie wyzsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kamil-tika - Brutalny wzrostpill dotarl nawet i do reklam. Programowanie kobiet i obr...
  • 91
  • Odpowiedz
ponad 2000 kcal, a są chudzi jak patyki.


@Vinizius: to wcale nie tak dużo, dla mnie jedzenie poniżej 3000kcal to już jest redukcja przy której chudnę, a 2000kcal to u mnie głodówka, zapotrzebowanie kaloryczne można oszacować mniej więcej https://www.fabrykasily.pl/bmr
Wszystko zależy od gabarytów i wydatku energetycznego. Drobna kobieta zje byle co i przekroczy zapotrzebowanie, a spory aktywny chłop będzie miał dwa razy większą normę
  • Odpowiedz
w którym ona może sobie nocować (razem z nim oczywiście) i zamiast dojeżdżać 30 km do roboty, to może teraz w te 10 minut nawet dojść z buta.


@NieWiemWiecSieWypowiem: nie wiem czy jest to takie pokrzepiające dla chłopa, że baba jest z nim dla wygody. Równie dobrze drugie dno ich historii może wyglądać tak, że przy tym z którym mieszka boli ją głowa i jest zrzędliwa, a dyskretnie spotyka się z
  • Odpowiedz
@kamil-tika: incelu to tylko reklama wzrost nie ma znaczenia. A tak na serio to daje światu 5 lat i sam się zblackpilluje. Może za 20 lat się zblackpilluje ekonomiczne i zrozumie że lewactwo zrobiło z nas niewolników, ale to już dość optymistyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz