Wpis z mikrobloga

weź ty tego odklejusa tu nie wrzucaj. Wielki giga chad co ryczał miesiącami, bo go laska zdradziła xD on jeszcze ją błagał, żeby do niego wróciła i ryczał n a filmie xD


@marv0oo: Co ty chcesz, jest potencjal na beke i dymy xDDD
ja tez przezylem zlamanie serca


@marlboro-gold: tylko ty jesteś normalny i nie udajesz giga chada, sigmy i nie uważasz kobiet za podludzi.

i bede go wspieral w takich chwilach pomimo naszych roznic

A ja będę mu pluł w morde i cisnął bekę. Bo teraz ciśnie bekę z takich płaczków, a sam nim jest xD

i smiejac sie z jego placzu jeszcze bardziej popychasz go w strone mroku

I niech go ten
@BayzedMan: ech balbym sie o niego ze go troche zaoraja w konfrontacjach i w ringu nie jestem jakims wielkim fanem carrionera xD kiedys go ogladalem ale teraz strasznie przynudza i rzuca jakies haselka z tego redpilla i czuje jakbym byl w jakims obozie reedukacyjnym xD ale chyba wole zeby carrioner zostal taka legenda niby jak testoviron i nie okazal sie byc marny w porownaniu z rzeczywistoscia ( ͡° ͜ʖ
@BayzedMan: niby carrioner mowi ze na filmach jest inny niz w rzeczywistosci ale poprostu widac ze jest zainwestowany emocjonalnie jak gada na jakis temat i poprostu nie panuje nad emocjami i to jest jego slabosc dosc istotna
@marlboro-gold: Generalnie redpill to bardzo zabawne zagadnienie, zwłaszcza te fragmenty na przykład kiedy ktoś z nich mówi, że kobieta powinna być około 10 lat młodsza od swojego faceta robiąc sobie nadzieję na to, że poruchają młodszą która będzie ich podnóżkiem tak w skrócie.
ja tez przezylem zlamanie serca i poprostu nabralem troche empatii i bede go wspieral w takich chwilach pomimo naszych roznic


@marlboro-gold: Gratuluję, jak prawdopodobnie każda normalna osoba niezależnie od swojej płci na pewnym etapie życia. Różnica jest taka, że normalni ludzie nie kreują się na znawców relacji damsko męskich a po prostu wyciągają wnioski i idą dalej przez życie. @marv0oo ma rację carrioner to nie jest absolutni żaden sigma i giga