Wpis z mikrobloga

⚠️ wyjątkowo jutrzejsze KamboShoty mają premierę parę godzin wcześniej 😉
⭐️ Dzisiejsze KamboShoty na YouTube i Odysee:
YouTube / Odysee ▶ Raport z Akcji | 🇨🇦 Z KRZYCHEM O KANADZIE I NIE TYLKO, shoty z live 09/02/2024

⭐️ Inne materiały na Odysee:
Odysee ▶ Na żywo z Palmowym Krzychem | źródło shotów z live

⭐️ kanał KamboShoty to archiwum shotów różnych autorów dotyczących kambodżańskiego uniwersum, czyli polskich youtuberów w Kambodży i nie tylko;
⭐️ jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o kambodżańskim uniwersum to polecam do przeczytania szybki przewodnik na Reddicie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
⭐️ KamboShoty znajdziesz na YouTube oraz na Odysee:
KamboShoty ▶ główny kanał z większością shotów;
KamboShoty #SHORTS ▶ kanał z pionowymi filmami, tak zwanymi shorts;
KamboShoty PRZEWODNIK ▶ kanał z filmami z serii PRZEWODNIK opowiadającymi o postaciach i wydarzeniach z kambodżańskiego uniwersum;
KamboShoty LIVE ▶ archiwum transmisji na żywo zebrane z różnych kanałów na Odysee i nie tylko;
KamboShoty MUSIC ▶ kanał z muzyką;
KamboShoty DAILY ▶ archiwum starych materiałów dla patronów Miszy, które kiedyś wyciekły do Internetu.
⭐️ Listę wszystkich powiązanych z KamboShotami stron znajdziesz tutaj;
⭐️ jeśli jesteś zainteresowany założeniem konta na Odysee, możesz wspomóc KamboShoty korzystając z tego linka ▶ https://odysee.com/$/invite/@KamboShoty:a
▶ #kamboshoty ◀ | #palmowykrzychu #raportzpanstwasrodka #raportzakcji #adammachaj
pelt - ⚠️ wyjątkowo jutrzejsze KamboShoty mają premierę parę godzin wcześniej 😉
⭐️ D...

źródło: 11022024

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
⚠️ co jakiś czas na KamboShotach pojawiają się zarzuty jakoby kasował komentarze na swoim kanale. Jak dotąd, przez parę miesięcy istnienia kanału nie zrobiłem tego ani razu. Ale niemal codziennie zdarza się, że YouTube Studio pokazuje mi pod niektórymi filmami większą liczbę komentarzy łącznie z odpowiedziami niż jestem w stanie doliczyć się ich. Widzę też, że są odpowiedzi na czyjeś komentarze, ale gdy je rozwijam nie ma ich. Nie wiem czemu ta
pelt - ⚠️ co jakiś czas na KamboShotach pojawiają się zarzuty jakoby kasował komentar...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
@pelt: to samo na billym jak coś :D. dałem 3 bany, ale z tego co sie orientuje nikomu z wypoka. Sorry. oprocz agresywnej pachy ;).
  • Odpowiedz