Wpis z mikrobloga

@waybach: Ponoć moda na luźne to spiseg branży sprzedającej ubrania. Dzisiaj jak dużo zamawia się przez internet to aby ograniczyć zwroty, bo coś nie pasuje to zrobili modę na luźne ubrania aby zawsze pasowało.
  • Odpowiedz
@waybach: dla mnie to jest deal breaker.. tak mi się ten styl nie podoba, że od razu panna jest skreslona.
to już 5-8 lat temu narzekałem na różową jak założyła jakieś worki aby się zakryć zamiast podkreślać swoją kobiecość, a jeszcze wtedy nie było tej bzdurnej mody.
  • Odpowiedz
sama chodzę teraz częściej w szerokich spodniach, bo uwaga JEST MI WYGODNIEJ i zaskoczenie, nie nie jestem gruba XD


@somskia: ej, a jakiś czas temu sprzeczałem się z grupką różowych i one upierały się że jednak obcisłe wygodniejsze. Rozumiem że szukały jakieś wymówki do pokazywania dupy tak?
  • Odpowiedz
Generalnie to jesteście zakompleksieni, bo jak ubierze legginsy to pała stoi i mózg się wyłącza, bo baba prowokuje do gwałtu xD,


@mishka49: Szczerze, absolutnie nigdy indziej nie słyszałem tego iż legginsy czy ogólnie jakiekolwiek inne ubranie prowokuje do gwałtu jak od samych kobiet i to też nie wszystkich a pewnej grupy społecznej o dość wąskiej charakterystyce.
  • Odpowiedz
ej, a jakiś czas temu sprzeczałem się z grupką różowych i one upierały się że jednak obcisłe wygodniejsze. Rozumiem że szukały jakieś wymówki do pokazywania dupy tak?


@mishka49: To działa tak, że wygodniejsze dla bardzo, bardzo dużej części kobiet w danym momencie jest to co aktualnie jest modne bardziej i to wcale nawet nie jest prawda często, że coś jest wygodniejsze, ale laski lubią tworzyć sobie takie usprawiedliwienia żeby na przykład
  • Odpowiedz
@waybach ostatnio widziałem nastolatkę, która miała jeansy #!$%@? w błocie i rdzy. W sensie pewnie takie kupiła, ale wyglądałyby tak samo, jakbym przeciągnął je po złomowisku. Obrzydliwie to wyglądało. Następny krok to niepranie ciuchów.
  • Odpowiedz
O #!$%@? chodzi z tymi ciuchami, obrzydliwe to jest. Zakładają na siebie jakieś powyciągane szerokie ubrańska i wyglądają jak kloc. Zabraniam tej mody, macie wszyscy chodzić w skinny jeans.


@waybach: Bo to działa jak jednoręki bandyta. 99 to będą otyłe mastodonty, ale jedna będzie wyglądała ok i będziesz bardziej zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@waybach jednolita moda na ubrania to tylko jeden z wielu sposobów na optymalizację symulacji, w której żyjemy. Jakby każdy ubierał się inaczej to bylyby spadki fpsów.
  • Odpowiedz