Wpis z mikrobloga

Pragnę tylko przypomnieć że @Jarusek założył się z jednym użytkownikiem wykopu o pieniądze, po czym zakład przegrał i pieniędzy nigdy ten użytkownik nie otrzymał. Piękna ta cała lewacka mentalność.


@wielkifanrapu: z tym samym, który "PrZeZ PrZyPaDeK" usunął konto w trakcie trwania zakładu? xD
  • Odpowiedz
@crackps: prawaki chcą wyłudzić ode mnie kasę odcinek 2137, każdy prawa lubi kraść cudze pieniądze. PiS to udowodnił, bąkiewicz to udowodnił, rydzyk to udowodnił. Konfiarze na wykopie to udowadniają XD
  • Odpowiedz
@crackps: przegrałem zakład dlatego honorowo wpłaciłem dwa razy więcej na szczytny cel. Natomiast żadnemu konfiarzowi złodziejowi, który podszywa się pod innego użytkownika nic nie będę płacił. Tym bardziej honoru nie ma konfiarz, który usuwa konto w chwili gdy konfederacja miała strasznie kiepskie notowania i wiedział, że może przegrać zakład. Konfiarze o honorze to powinni stulić swoje krzywe ryje XD

Pokaż wyrok sądu, że Rydzyk coś ukradł :D

@crackps: bo cytując
Jarusek - @crackps: przegrałem zakład dlatego honorowo wpłaciłem dwa razy więcej na s...

źródło: Screenshot 2024-02-13 at 10-16-39 Horała jeżeli ktoś cokolwiek ukradł niezgodnie z procedurami to oczywiście musi oddawać

Pobierz
  • Odpowiedz