Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki i Mirabelki :)
Dziś zabieram Was na Wyspy Zielonego Przylądka. Cabo Verde przeważnie kojarzy się z pustynną Sal. A to także zielone górskie krajobrazy, spokój i brak tłumów. Którą wyspę wybrać? Mój ulubiony duet to Sao Vincente oraz Santo Antao. Ile kosztuje taka wyprawa i jak ją zorganizować? O tym w tym artykule.

Link do znaleziska

#podroze #podrozujzwykopem #ciekawostki #turystyka #wakacje #zwiedzajzwykopem #afryka #gory #trekking
zellchen - Cześć Mireczki i Mirabelki :)
Dziś zabieram Was na Wyspy Zielonego Przyląd...

źródło: 53402177948_272f1b9668_b

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • 6
@zellchen Santa Maria odwiedzona rok temu, bardzo pozytywne wrażenia. Najlepsze były Percives do spróbowania, likier kokosowy. A z osobliwości Pedro Biedronka który mówił chyba 5 językami i potrafił bezbłędnie po polsku nakręcać na wycieczkę i latał z reklamówką z Biedry. Aaa i poza jeszcze jednym, za pierwsze wejście do oceanu zapłaciłam Posejdonowi nówkami okularami do nurkowania. Ale danina się opłaciła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fajne słone jezioro w
  • Odpowiedz
Mam w planach 14 dniowke i zaliczyc wszystkie 4 wyspy. Poki najpierw Peru.
Kobiecie samej nie wypada chodzic po takich miejscach.
  • Odpowiedz
Byłem 3 razy na Sal, bardzo fajny kraj, egzotyczny klimat w rozsądnej odległości od Europy. Chętnie zobaczyłbym jakąś inną, mniej turystyczną wyspę
  • Odpowiedz
  • 1
@ramirezvaca: No dobrze, dopisuję:) Kiedyś ktoś mnie uświadomił, co to wyprawa i od tego momentu nie używam, wiadomo😁 A oczywiste miejsca się zdarzają jako przerywnik.
  • Odpowiedz