Wpis z mikrobloga

@Grooveer: Na pewno chodzi o to, że Polska będzie na najwyższym poziomie ochrony, a Niemcy na najniższym. Zaraz przyjdzie @Pucuss i nam to ładnie wytłumaczy,
  • Odpowiedz
@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS: NATO to tylko USA? XD Tak bardzo niektórych boli, że wszyscy będą musieli się wywiązywać z paktu? Ruski karzeł z dziesięciokrotnie mniejszą gospodarką ma szanse z UE?XD NIe ma, tylko nikt nie chce swoim kosztem się bronić bo jUeSej pomoże xD Taki wał od trampa!
  • Odpowiedz
@JIDF: nikt sie nie bedzie wowczas z niczego wywiazywal, o to wlasnie chodzi. NATO straci na znaczeniu i bedzie jasne ze nie dostaniemy pelnego wsparcia w wojnie z Rosja, najwyzej uzbrojenie.
  • Odpowiedz
  • 25
@Grooveer AfD a wraz z nimi jakieś deep naziole dotąd nieznane (możliwe że znowu z armii?) są właściwie tuż za rogiem w niemieckiej polityce. Na fali nizadowolenia to Polska znowu będzie zła tak jak "Pan Putin" powiedział. We Francji le pen i mamy oh shit here we go again. Z elitami pokroju Tuska i Kaczyńskiego czeka nas ciężki los.
Inna sprawa jest to że amerykanie mogą się pożegnać z ponaprzecietnym poziomem życia
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: ekhm? Przeciwnie, mamy obecnie poelne gwarancje bezpeiczenstwa. Wzmacniana jest obecnosc sil sojusznikow z NATO u nas i w Panstwach Baltyckich.

Jak Trump wygra to prawie na pewno czeka nas wieloletnia ciezka wojna z Rosja.
  • Odpowiedz
a Niemcy na najniższym


@JPRW: Niemcy nie będą na najniższym, bo one wydają sporo i jednak kontraktują uzbrojenia. Tak samo Finlandia, Polska, UK i Francja. Na Niemców najeżdzają, bo za czasów Zimnej Wojny były rdzeniem obrony Europy i jako największa gospodarka mają największe możliwości.

Tymczasem Belgowie powiedzieli, że do 2% łaskawie dojdą w 2035, przecież to plucie w twarz Amerykanom i też nam.

Nie ma, tylko nikt nie chce swoim kosztem
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: Zresztą chociażby po zwiększaniu produkcji amunicji widać, kto jest tak naprawdę w NATO. Niemcy, UK, Skandynawia, Polska, Finlandia, USA. Może trochę Włochy, Czechy i Rumunia.

Reszta? Kompletna siesta.
  • Odpowiedz
@JPRW @PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS na pewno to jest to zwykła kiełbasa wyborcza, myślicie że przecietny Jankes w dodatku bez mocnych poglądów wie kto ile płaci w sojuszu? XD

Przecież spytacie na ulicy w PL to 90% nie bedzie miała pojęcia albo powie że na pewno Nimecy z Belgią najwięcej płacą a najmniej onuce z Polski i Węgier bo taki przekaz idzie z TV a jest dokladnie odwrotnie XD
  • Odpowiedz
Niemcy z Belgami którzy od 20 lat nie chca dotrzymać zobowiązań na wojsko? XD


@Towarzysz_Pawulon: Niemcy akurat wzmacniają, chociażby ogromnym potencjałem przemysłowym. Ale taka Belgia albo Hiszpania? Boże święty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Grooveer: śmieszy mnie ten kwik że Trump chcę rozwiązać nato. Trump chcę dostosować nato do obecnych realiów, a jeśli inni nie chcą się do tego dostosować to taki sojusz nie ma sensu. Usa nie będzie płacić za błędy Europy, bo nie może sobie na to pozwolić w obecnych czasach kiedy chiny chcą dominować na pacyfiku. Jeśli europa chcę dialogu z rosją taką jaką ona jest to jej wybór.
  • Odpowiedz