Wpis z mikrobloga

rezygnować ze swoich potrzeb oraz ciągle się hamować bo red flag.


@AlienFromWenus: dokładnie tak, chcesz mieć wysoką wartość to musisz się starać i rezygnować z zachcianek. Musisz znaleźć jakiś balans w życiu, wiadomo trochę się bawić ale nie zaspokoić każdej żądzy. Kiedy decydujesz się dawać wielu chłopakom bo masz ochotę, twoja wartość jako partnerka leci w dół.
Podobna sytuacja jest u facetów, koleś który nic ze sobą nie robi, siedzi u
Z resztą są faceci którzy nie chcą dziewicy.


@AlienFromWenus: z pewnością. Ciekawi mnie natomiast, czy taki facet który nie chce dziewicy, czy on jednocześnie ma też jakiś limit na przebieg partnerki.
Czy dla niego dziewczyna po jednym partnerze to jest to samo co dziewczyna po 30 przelotnych romansach plus kilka ons
@AlienFromWenus
Wy nie macie się przyznawać, albo nie przyznawać, tylko ich nie mieć.
Albo ewentualnie ponieść karę w postaci zdrady.
Ale tak wiem normicy to tacy desperaci że nawet są wierni babie co ich zdradziła z byłymi, byle być z kimkolwiek.
@AlienFromWenus

@NiebieskiMiszmasz:


Nie, ale to tak jakby facet powiedział że robił swojej ex minetke a ona zaczęła go wyzywać. Może podziękować za znajomość, ale nie koorwa obrażać


Przypominam że kobiety mają inne potrzeby od mężczyzn. Kobiety mają potrzebę bycia ostatnią, a faceci jedynym.

W takim razie jeśli kobieta robiła rimming byłemu,to obecny facet może chyba robić minetke lochance na boku.

Skoro nic się nie należy mężczyznom, to kobietom też. Wierność również.
@Tata_Kasi
Facet dymajacy ci kobietę, to facet dymajacy ci kobietę. Nie ma w tym filozofii.
Albo kest się jedynym, albo nie.

Jeden były to, to samo co 30 byłych, to to samo co jeden na boku w trakcie związku, to ,to samo co 30 na boku w trakcie związku.
Jeden były to, to samo co 30 byłych


@pawel89uri: op zwróciła uwagę na fakt że istnieją faceci którzy nie chcą dziewicy (nie rozumiem tego ale cóż)
Czy twierdzisz że takiemu wszystko jedno czy dziewczyna miała 1 czy 30, byle tylko nie była dziewicą?
@Tata_Kasi
Ja zwracam uwagę, że to wszystko jedno kiedy inny penetrowali ci pannę.
Albo inny penetrował,albo nie.

A op pisze o takich co mają efekt wyparcia, bo nie mają szansy na bycie jedynym (albo uznali ze nie mają). Wolą sobie wmówić że inny penis w twojej kobiecie to nie zdrada

To tak jak by normą była przemoc wobec kobiet (a raczej obecnie bicie kobiet to tępiona mniejszość),I kobiety by być z kimś
@Tata_Kasi
Ja zwracam uwagę, że to wszystko jedno kiedy inny penetrowali ci pannę.
Albo inny penetrował,albo nie.

A op pisze o takich co mają efekt wyparcia, bo nie mają szansy na bycie jedynym (albo uznali ze nie mają). Wolą sobie wmówić że inny penis w twojej kobiecie to nie zdrada

To tak jak by normą była przemoc wobec kobiet (a raczej obecnie bicie kobiet to tępiona mniejszość),I kobiety by być z kimś
Przypominam że kobiety mają inne potrzeby od mężczyzn. Kobiety mają potrzebę bycia ostatnią, a faceci jedynym


@pawel89uri:

To że kobiety z reguły tak wolą nie znaczy że ja nie mogę mieć innych potrzeb xD nie będę się z potrzebami dopasowywać do ogółu mojej płci.
@pawel89uri: sorry ale masz jakieś skrajne poglądy. Polemizowalem z op że przebieg u laski się liczy, ale znowuż nie ma co przesadzać w drugą stronę. Przebieg owszem ma znaczenie, jednak nie jest jedyną wartością kobiety.
Dziś coś za dużo piszę o dziewictwie, więc teraz już skończę.
@Tata_Kasi: oczywiście że tacy są ba są też tacy którzy mają problem z tym że kiedyś oni mieszkali z kobietą i wiedzą co i jak a ich partnerka nie bo zawsze żyła sama i ona nie ogarnia jeszcze że życie we dwoje nie wygląda tak samo jak życie w pojedynkę i musi się jeszcze nauczyć i przystosować a facet nie chce nowej uczyć i woli taką która już ma doświadczenie.
@Tata_Kasi
Oczywiście nie jest jedyną wartościową, tak jak wierność faceta.
Ale kobieta potrafi odejść od faceta po jednej zdradzie,nawet rozbić dziecku dom,bo facet nie zapewnił jej potrzebę bycia ostatnią.
@AlienFromWenus @AlienFromWenus

>Przypominam że kobiety mają inne potrzeby od mężczyzn. Kobiety mają potrzebę bycia ostatnią, a faceci jedynym


@pawel89uri:


To że kobiety z reguły tak wolą nie znaczy że ja nie mogę mieć innych potrzeb xD nie będę się z potrzebami dopasowywać do ogółu mojej płci.


To nie jest kwestia co ty uważasz.
I tak o @Tata_Kasi

@pawel89uri: sorry ale masz jakieś skrajne poglądy.


Próbowałem wyjaśnić pewien mechanizm
¯_(ツ)_/¯
@AlienFromWenus: faceci którzy preferują być z doświadczoną dziewczyną to rzadkość, znikomy procent populacji.
Wiadomo, że większość wiąże się z dziewczynami które miały innego wcześniej, ale to z braku innej opcji, gdyby mieli możliwość to wybrali by dziewice.
@AlienFromWenus

@Tata_Kasi: dlaczego faceci nie chcą ofiarować swojego prawictwa tej dziewicy?


Ponieważ kobiety nie mają potrzeby bycia jedyną tylko ostatnią.
Oprócz tego lecą na bajer i pewność siebie.
A to przychodzi z dużą ilością zaliczonych kobiet.

Jeśli kobieta by miała do wyboru dwóch, mniej więcej tak samo atrakcyjnych, sympatycznych z charakteru, majętnych gości :
1. Jeden by był pewnym siebie roochaczem
2. Nieśmiałym facetem

To wybierze tego pewniejszego siebie.

A chyba