Wpis z mikrobloga

Ktoś przyniósł mi laptopa Asus FX505GT i mówi, że nie chce konta microsoft, biorę na serwis Wpisuje OOBE\BYPASSNRO i laptop i odpinam net, a w poprzednim serwisie mu powiedzieli 600zł się należy ;) grupa przeszkolonych informatyków napisze specjalistyczny skrypt hakujący i łamiący zabezpieczenia windowsa aby użyć konta lokalnego, ostatnio @Pan_Slon mówił o prawie identycznym (jescze bardziej chamskim) incydencie z macbookiem, ale widzę, że to nie jest jeden serwis ani kilka tylko cała masa, którzy ściągają hajs z ludzi, coraz częściej spotykam się z takową patologią ;). Ciekawe, czy to legalne i czy można brać sobie od tak z dupy 600zł za ,,Wyspecjalizowaną grupe hakerów omijającą zabezpieczenia". Czy jest to żerowanie na czyjejś niewiedzy, czy może bezczelność i chęć zarobku, ja wziąłem jedynie 50zł a tu bach z dupy 600 chcieli brać za wpisanie bypassa, lol. Jeszcze jeden klient przyniósł Macbooka Pro 15 z 2019 roku na zepsutą taśme matrycy, spokojnie bym to ogarnął za 1000zł max ale to już taki mocny max 2 tysiące a serwis januszex chce 4k, za tyle to nową matryce ja wymienie.


#seriwspc #asus #windows #patologia #serwisgsm #informatyka #patologiapolskichserwisow #naprawakomputera #macbook #apple
  • 2
  • Odpowiedz
@Chio_ jeśli ktoś wycenia tak swoją prace to why not? Jak ktoś nie umie uruchomić urządzenia a godzi się na kwotę np. 5000zł za to to też jest ok. Ktoś tak się ceni i tyle
  • Odpowiedz