Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: ja pitolę jak ja się cieszę, że znów mamy takie problemy a nie np. typa ukrywającego, że zgubił ruskie rakiety w środku Polski i zrzucającego winę na wojsko, innego typa rozwalajaxego komende przemyconym granatnikiem czy 3 systemy podatkowe jednocześnie co mi skarbówka nawet nie wiedziała jak podatek rozliczyć xD Już nawet ta zatruta Odra i dziesiątki tysięcy martwych ryb co Kaczyński twierdził że to z Niemiec pod prąd woda płynie
@WielkiNos: Tez jestem tego zdania, wolalem jak mnie pis ruchal w dupe niz to co PO o robi w tym rządzie. Ja mam wrazenie że ich jedynym pomyslem na ten kraj to nie jest rozwój gospodarczy tylko żeby gej mógł wyjść w koszulce z nadrukiem "i am LGBTQueen" na miasto.
Macie swój "technokratyczny rząd ekspertów" XD


@Wolfman91: ?

Równie dobrze można w sejmie odprawić taniec deszczu. Podejrzewam, że byłoby to mniej żenujące, niż idiotyczne wygibasy niezrównoważonych posłanek.


@Wolfman91: Przecież to jest zwykłe uczestnictwo w jakiejś międzynarodowej akcji polegającej na wyrażeniu sprzeciwu wobec przemocy wobec kobiet. Zwykłe symboliczne działanie, które nikomu nie szkodzi, a jedynie #!$%@? frustratów seksualnych bez jakiegokolwiek powodu.