Wpis z mikrobloga

@Widur: pierwsza zasada to nie umieramy za flagę, flaga nie jest twoja a władzy
to rządzący próbują wcisnąć kit, że flaga jest dla ciebie ważna, otóż nie jest
Tak się umówiliśmy, że płacę swoje pieniądze wojsku za usługę ochrony mojej dupy, jak widzę, że się nie wywiążą to pakuje plecak i nara.
To kraj jest dla mnie, nie ja dla kraju
  • Odpowiedz
@Widur: Straszne, kobiety ćwiczą na plaży xD jacy wy jesteście żenujący to się po prostu w głowie nie mieści xD poza tym z tego co widzę na ulicach to panowie z Ukrainy nie mieli problemu wydostać się z kraju :)))) chcecie umierać za politykę, to sobie umierajcie, my nie mamy tracić życie i poświęcać się dla kaczora, tuska czy kogokolwiek innego xD
  • Odpowiedz
@adgufo: Wyznajecie konserwatywne wartości to walczcie za ojczyznę, proste :))) jesteście tak obłudni jak polscy katolicy, wybierający sobie reguły z religii które pasują im, a odrzucając wszystkie, które im nie pasują :)))
  • Odpowiedz
@Widur: Przecież chcecie uchodzić za bohaterów, więc o co chodzi? Myślisz, że takie miano do ciebie przylgnie tylko dlatego, bo masz sikawkę? No nie, żeby mieć szacunek i poważanie to trzeba sobie na to najpierw zapracować :))) Podczas gdy ty będziesz na wojnie udowadniał jakim jesteś samcem alfa my sobie poskaczemy na hiszpańskich knagach... Ja jestem na tak :)))
  • Odpowiedz
@Widur: i bardzo dobrze. 80% naszych narodowców w momencie wybuchu wojny ucieknie do Hansa, żeby w kamasze nie iść. Mocni w internecie tylko xD
  • Odpowiedz
@Mamaboss:

panowie z Ukrainy nie mieli problemu wydostać się z kraju


No właśnie mieli problem taki ze kto nie miał hajs na łapówkę to się nie wydostał.

hcecie umierać za politykę, to sobie umierajcie, my nie mamy tracić życie i poświęcać się dla kaczora, tuska czy kogokolwiek innego


Ale to nawet nie o to chodzi mówicie ze wasze ciało wasz wybór a widzisz mężczyzna nei ma wyboru.

I z takim podejsciem
  • Odpowiedz
  • 7
@Mamaboss wyjechali ci co mieli na łapówki, a ty jesteś ograniczona i czekam na czasu aż kobietami znowu będzie orac się pole bo odkleiło was na maxa
  • Odpowiedz
@Kroledyp: zowodowych jest wielokroitnie za malo by wygrac z Rosja. Stad mamy rezerwe, niebawem szkolenie nowych rocznikow do niej.

@Mamaboss nie walczy sie za polityke a za zycie swoje i rodziny, takze majatek i pozycje zyciowa.
  • Odpowiedz
Wyznajecie konserwatywne wartości to walczcie za ojczyznę, proste


@Mamaboss: jak ktoś wyznaje takie wartości to tym bardziej nie powinien walczyć za ten niesprawiedliwy lewicowy system, za to SILNE I NIEZALEŻNE kobiety mają za co walczyć więc powinny być na pierwszej linii frontu.
  • Odpowiedz