Wpis z mikrobloga

@Operator_imadla: pewnie, jak ktoś zapłaci 4000 to będzie jeszcze bardziej spoko cena bo więcej zarobisz.

Wg mnie uczciwie jest tak dodajesz sobie drugi czynsz. Czyli jak ty byś tam mieszkał to płacisz czynsz plus media, a jak wynajmuje to robię czynsz + czynsz + media.

Ale Polak Polakowi Polakiem zatem polecam #!$%@? 5000 plus media :)
  • Odpowiedz
Wg mnie uczciwie jest tak dodajesz sobie drugi czynsz. Czyli jak ty byś tam mieszkał to płacisz czynsz plus media, a jak wynajmuje to robię czynsz + czynsz + media.


@zenon_z_chorzowa1: xD
  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii: fundusz jest w czynszu przecież. Ja biorę drugie tyle do kieszeni. Ale oczywiście zostanę zjechany przez większość która drugiego człowieka to by ze skóry obdarła dla własnego zysku. Nigdzie też nie napisałem że za bańkę. Ja mam takie po pół bańki i takie mam czynsze i tak pobieram pieniądze.

Ja tak uważam i to jest moje zdanie. Nikt ale to nikt nie musi robić tak jak ja. Może podnosić ceny
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1: wewnętrzny fundusz remontowy czyli środki na remonty mieszkania, naprawę sprzętów, mebli nie jest uwzględniony w czynszu, a to ok. 1% wartości nieruchomosci rocznie. Jeszcze trzeba uwzględnić minimum ubezpieczenie, podatek od nieruchomosci, jakieś roboczogodziny związane z obsługą wynajmu.
  • Odpowiedz