Wpis z mikrobloga

Rolnicy stali się 2. najgłupszą grupą zawodową. Górników co prawda zapewne nigdy nie przebiją, ale gratuluję 2 miejsca. Po 66% w wyborach parlamentarnych dla PiS czekam na 75% w wyborach do Europarlamentu

Dziwię się, że tym ministrom rolnictwa chce się z nimi użerać, jak do nich totalnie nic nie trafia. Ja bym powiedział „wypi€&@€lać chamy” i kopnął w dupę. Rozumiem ich argumenty w pewnych kwestiach, ale ten pisizm im wyżera mózgi, przez co nie mogą wysłuchać nikogo z innej partii niż PiS

#polityka #bekazpisu #sejm #4konserwy #neuropa #ukraina #rolnictwo #gornictwo
  • 10
@Gours: Dokładnie. Podludzie jak górnicy, jedynie umieją wyciągać ręce po cudze pieniądze. Na miejscu PO bym ich oblał ciepłym moczem, bo i tak będą głosować na PiS, więc po co się kopać z koniem.
@Gours: sporo rolników to pisowski beton i zwyczajne brudasy znęcające się nad zwierzętami, których bym nigdy nie wpuścił na chatę ze względów higienicznych. Kiedyś byli za PSL ale PIS ich skutecznie przekonał socjalem i TVPIS.
Ugrupowania rolnicze czy rolnicy są mimo wszystko gospodarczo lewicowe czyli cały Pis - dej mi dej mi. Głosowanie na partię która zawaliła (pozwoliła na to i zarabiała na tym) nasz rynek zbożem technicznym można uznać za
@Gours: ciekawe co się stanie jak #!$%@? więcej opłat i zmniejszysz wydajność rolną przez redukcję o 50% ilość wykorzystywanych pestycydów niezależnie od norm krajowych, czyli jak w jednym kraju jest 9kg normy to redukują do 4.5, ale jak drugi kraj ma 2kg normy to redukują do 1kg i to jest "sprawiedliwe" w końcu każdy redukuje o 50% mimo że ten drugi kraj już stosuje 4 krotnie mniej pestycydów xD

Na pewno
@washington @Gours czy Wy Ukraińcy i #fajnopolacy uważacie, że są ludzie, którzy wierzę we wszystko co piszecie? Rolnicy zablokowali drogi w całej Polsce. Protestowali przeciwko ustawie o ochronie zwierząt - artykuł z portalu Gazeta.pl, w którym opisany jest protest rolników, który odbył się 8 września 2020 roku. Rolnicy sprzeciwiali się zakazowi hodowli zwierząt futerkowych i uboju rytualnego.
Protest rolników w Warszawie. Blokowali ulice, domagali się spotkania z premierem - artykuł z portalu
@200Amra dużo gospodarstw płaci ZUS bo mają normalne firmy z podatkiem dochodowym. Na wykopie panuje tylko taka teoria żeby jak już nie ma czego napisać to pisze się KRUS. To jest właśnie główną retoryka żeby coś napisać bez żadnych innych argumentów. Skoro ludziom tak ten KRUS przeszkadza to może Ryszard Petru w końcu go zmieni? Dlaczego wyborcy lewicy itp. nie chcą jego reformy? Tak dużo się wiecznie zarzuca to co z Waszymi
A ja nie chce żeby moje podatki


@MC_Bono: A ja nie chcę żeby moje podatki szły na wieśniaków w mercedesach.
Do tego trujących Polaków tak samo jak ukraińcy:

https://www.rp.pl/zdrowy-styl-zycia/art38161671-jacek-palkiewicz-mit-polskiej-zywnosci

Budowany latami mit o rodzimych wiktuałach już dawno legł w gruzach. Są one nie tylko niskiej jakości, ale i niebezpieczne, bo zawierają tony antybiotyków, groźne bakterie i zanieczyszczenia. Wyniki kontroli Najwyższej Izby Kontroli są druzgocące, inspektorzy w swoich raportach nie zostawiają suchej
@200Amra dlatego ludzie powinni się sprzeciwiać agroholdingom to one najbardziej trują bo robią jedzenie masowe jak w fabryce. Tylko musisz wiedzieć, że dużo ludzi ma gdzieś jakiś żywności idą do marketu po najtańsze bo ich nie stać. Sam dobrze wiesz, że jak coś masowo robione to tylko na duży zysk bez jakości. To jak z budową Chińskich domów. Prawda jest taka, że w czasie COVIDA większość firm dostała też bardzo duże wsparcie