Wpis z mikrobloga

W MExpert myślicie ze wyciągnę 400 zł ogólnego rabatu na nową konsole jak im oddam starego X360? I od razu drugie pytanie. W regulaminie jest, że muszę wybrać odbiór i płatność stacjonarnie, co jest równoznaczne z pozbawieniem prawa do 14dniowego zwrotu?
#konsole #playstation #xbox
  • 4
@BlackiLacki: Szczerze to bym tego Twojego X360 sobie zostawił i przerobił jakimś najtańszym modchipem z alliexpress na piraty i po prostu dobrze go wyczyścił i przepastował. Ja tak zrobiłem ze swoim PS2 i szczerze nadal mam od cholery dobrych gier do przejścia z PS1/PS2. Tak, wiem na klocka masz gamepass i te klasyki też wpadają tam z OG kloca czy 360 ale jak sobie podliczysz, że za te 200zł (+ modchip
@NiBBonacci: zależy mi na PS5, xbox mnie strasznie zraził do siebie ekskluzywnością gier. Gamepassa też nie mam zamiaru kupować, bo wsm gry które chce ograć na TV to God of War, Wiedzmin, Ratchet and Clank itd
@BlackiLacki: no to jak tym bardziej zamierzasz zmieniać platformę to czemu nie zostawić sobie klocka, biblioteka ponad 4700 gier za 200zł, za tyle nawet jednej gierki nie kupisz na PS5. Polecam zostawić choćby i dla tych 30-50 gier z tych 4700, w które jednak byś zagrał. Sam mam tak zostawione Wii (dla gier z GC też), PSP, PS1 i PS2, PS3 mam pierwszą wersję przerobioną (tę, która ma kompatybilność z 1