Wpis z mikrobloga

@Trismus: a skąd założenie że mój komentarz był poważny?

Dowództwo Ukraińskie wiedziało co robi.
Nie bawmy się w Wolskiego czy innych twitterowych generałów z tezami "Ja na ich miejscu to wycofałbym się 1.5 roku temu"
Wystarczy, że straty ruskich w bitwie o Awdijwkę są 13 razy większe od strat ukraińskich, jak wynika z wizualnie potwierdzonych danych.


@Trismus: Wiadomo starty 13-1 w sytuacji gdzie Rosja ma realnie mniej żołnierzy ale to oni atakują xD Jakby te bajeczki były prawdą już dawno Ukraińcy by byli na krymie. W sprzęcie na pewno tracą więcej ale to też nie mogą być takie proporcje.

Dowództwo Ukraińskie wiedziało co robi.


@thorstein92:
@Zuben: zdecydowanie Generale Broni Zuben. Masz absolutną rację. Szkoda że tak wybitny dowodzca marnuje się na wykopie zamiast siedzieć w sztabie głównym. Z tobą w generałach właśnie Moskwa błagałaby o pokój
zdecydowanie Generale Broni Zuben. Masz absolutną rację. Szkoda że tak wybitny dowodzca marnuje się na wykopie zamiast siedzieć w sztabie głównym. Z tobą w generałach właśnie Moskwa błagałaby o pokój


@thorstein92: To nie moja opinia tylko wszystkich ale można żyć propagandą tylko potem przebudzenie będzie bolesne jak dla mieszkańców 2rp w 39.
Dziwnie się żyje w świecie ekspertów będąc świadomym swojej niekompetencji.
Zamiast powtarzać po "wszystkich" 'ja to bym zrobił lepiej' powiedzieć 'nie znam się'.

@Zuben nie chcę cię wyprowadzać z błędu, ale w 39' "wszyscy" mówili o polskich nalotach na Berlin gdy byliśmy w przededniu kapitulacji. Więc daruj sobie uwagi o "życiu propagandą", gdy powtarzasz hot taki z twittera.
nie chcę cię wyprowadzać z błędu, ale w 39' "wszyscy" mówili o polskich nalotach na Berlin gdy byliśmy w przededniu kapitulacji. Więc daruj sobie uwagi o "życiu propagandą", gdy powtarzasz hot taki z twittera.


@thorstein92: Mówiła sanacyjna propaganda a za nią powtarzała brytyjska i francuska jak teraz powtarza się ukraińskie bajki o setka tysięcy zabitych orków.