Wpis z mikrobloga

@oreze ładna ta honda, sam się zastanawiam nad kupnem takiej. Ile czasu ją już masz i jak się nią jeździ? Ja mam teraz GS 1200 ale mam mieszane uczucia do tego moto, prowadzi się genialnie, w zakrętach czuje się pewnie. Tylko kultura pracy silnika 8 skrzyni biegów to przypomina starego Ursusa :)
  • Odpowiedz
@oreze: mnie w zeszłym roku babka nie zauważyła mając bezpośrednio przed maską. Granatowy motocykl, czarne ciuchy i kask. Na ten sezon kupiłem pomarańczowo śmieciarkową kurtkę.
  • Odpowiedz
  • 0
@test2137: ta, przy +/- 7 stopniach + deszcz nie ma prawie opcji żeby nie parowało
@slavkowsky kupiłem na początku 2023, zrobiłem przez rok z 12k kilometrów i nie znalazłem niczego co by mi przeszkadzało, co najwyżej spasowanie plastików mogłoby być lepsze. No i troche ciężka bo to chyba z ponad 240 kilo, ale może po prostu nie byłem przyzwyczajony bo wcześniej jeździłem cb500s
  • Odpowiedz
  • 1
@slavkowsky: chociaż dobra, jest jeszcze jeden minus xD dostępność gmoli i stelaży bocznych w porównaniu do nawet starszego modelu to porażka, centralny bez problemu ale boczny ludzie kombinują z zamawianiem do 600 bo podobno pasuje (z lub bez przeróbek), gmole jedyne jakie są dostępne to hepco becker za 1000 gdzie starszy model ma za 400 xD no ale na grupie modelu chłop niedawno zaczął na ich wzór robić wzmocnione i sprzedaje
  • Odpowiedz
@oreze: Pewnie jest tym gościem od wyciągania koszy do śmieciarki i na piechotę nie nadąża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak poważnie to bardzo dobrze, że dbasz o swoje bezpieczeństwo. Im więcej odblasków tym dla ciebie lepiej. Zastanowiłbym się tylko nad spodniami, bo takie jaskrawe zwyczajnie ci się ujebią.
  • Odpowiedz
  • 0
@kulawyRys: ciężko powiedzieć bo nigdy nie mierzyłem, szyba to co jakiś tam odpowiednik kappy kd303st do polifta, kufer givi v56nt
@FrasierCrane potrafią się lekko ubrudzić w deszczu ale #!$%@?ć to, to tylko przeciwdeszczówka i mogę zawsze wrzucić do pralki, na dłuższych wyprawach wystarczy polać wodą i znowu czyste. Ważne że kombinezon pod spodem jest cały i suchy
  • Odpowiedz