Wpis z mikrobloga

Wychodzi na to że Biedronka zawyża wagę aby potem dać rabat by było to widać na paragonie by ogłupiać ludzi.


@airflame: przecież na paragonie masz właściwą wagę tej papryki, no gram różnicy ale to można pominąć
  • Odpowiedz
  • 0
@darek-jg: chyba w pon z rana wpadnę tam z kamerą 360 i nagram co biorę i zobaczę ile w domu na wadze wyjdzie, ale ogólnie można tak zawyżać ważone produkty?
  • Odpowiedz
@airflame No i to jest konkret. Jak masz czas, możesz iść do kierownika . Na paragonie jest konkretna godzina, prawdopodobnie mają kamery. Możliwe że kasjerka lekko dociska wagę, np. pozostawiając w pośpiechu jakiś inny produkt na krawędzi
  • Odpowiedz
@airflame: nie można, przy warzywach masz chyba wszędzie osobną wagę nie połączoną z siecią sklepu więc nawet jakby robili machlojki w systemie co moim zdaniem nie jest możliwe to ta waga musi ważyć dobrze
predzej bym stawiał właśnie na kasjerkę i jej rękę lub inny produkt położony jednocześnie na wadze
  • Odpowiedz
  • 0
@darek-jg: ale to nie możesz komuś pokazywać że ma wagę bananów 1 kg + a w rzeczywistości masz 910g a skąd ja mam wiedzieć że ten rabat jest akurat rabatem za tą nadwyżkę wagową?
  • Odpowiedz
  • 0
@darek-jg: jak idziesz na rynek i koleś daje Ci paragon co masz na paragonie wagę zawyżoną z rabatem czy samą wagę? Piszesz o jakiś pierdach z wagą nie połączoną z siecią... Idź do jakiegokolwiek sklepu i zobacz jaki paragon dostaniesz na wagę. Jak napisałem wcześniej waga powinna widnieć na paragonie taka jaką ważyłem.
  • Odpowiedz