Wpis z mikrobloga

Siema,
Ktoś tutaj jest w stanie podać cenę wymiany rozrządu w BMW e91 automat silnik N47 (318d)? Filmiki na jutubach mają swoje lata a na googlach strasznie duża rozbieżność cenowa. Przymierzam się do kupna 318d 2011r i szukam informacji na temat tego auta. #motoryzacja #bmw #samochody #mechnika
  • 21
  • Odpowiedz
A Ty do matki


@belmond0: Kupiłeś sobie stare bmw które zaczęli produkować w 2005 roku, 318 pytasz się na wykopie ile coś kosztuje i jeszcze odpowiadasz komuś żeby poszedł do matki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Synek osiągnij najpierw wiec z dwójką na przodzie.
  • Odpowiedz
@belmond0: tak na wykopie podadzą dobrą cenę, typek mowi dzwon do warsztatu a Ty "do matki zadzwoń"
Kurla co z tymi ludźmi jest nie tak xD
Jak tak szukasz to znaczy ze cie nie stać na 15letnia marke premium
  • Odpowiedz
@belmond0 jakiś czas temu pytałem swojego mechanika ile za wymianę rozrządu w moim e61 z n47 to orientacyjnie powinno wyjść w granicach 4-5k
N47 to dobry silnik ale niestety rozrząd to spora bolączka, jeśli jesteś zainteresowany tym autem to z miejsca sobie odłóż te 5k konkretnie na wymianę rozrządu lub szukaj auta które miało niedawno wymieniany
  • Odpowiedz
Ile tu zjebow którzy cha sie koniecznie wypowiedzieć ale nie na temat... I jeszcze ból du py że ktoś BMW jeżdzi XD
Tak jak napisał kolega @boa_dupczyciel, to chyba najlepsi goście w Polsce. Cena około 3k. w ASO pewnie x2 lub lepiej
  • Odpowiedz
  • 1
@belmond0: w zeszłym roku płaciłem 5400 na oryginalnych częściach i z fakturą, do tego mam do polecenia świetny warsztat w okolicach Trójmiasta w którym ogarniają to w pół dnia.
  • Odpowiedz
  • 0
Chyba co niektórzy tutaj mają niewiele pod kopułą skoro oceniają człowieka i jego finanse na podstawie tego co zamierza kupić i jaką marką ma zamiar się przemieszczać nie znają nawet przeszłości człowieka. Tak się składa, że nie żyje w naszym kraju ponad 8 lat, nie mam nikogo w moim mieście od kogo mógłbym dowiedzieć się na temat mechaników do którego jechać a którego lepiej omijać. Pytanie było proste i zwięzłe i dziękuje
  • Odpowiedz
Ile tu zjebow którzy cha sie koniecznie wypowiedzieć ale nie na temat... I jeszcze ból du py że ktoś BMW jeżdzi XD


@Django09: Przepraszam, ale w jakim świecie żyjesz. Człowieku naprawdę zejdź na ziemię, nikt wam nie zazdrości jakichś 15-20 letnich samochodów których spotkasz spokojnie kilka na każdym parkingu osiedlowym w tym kraju prawdopodobnie, samochodów które w większości są gruzami problem jest taki, że macie na masce modny znaczek ''premium (20
  • Odpowiedz
Chyba co niektórzy tutaj mają niewiele pod kopułą skoro oceniają człowieka i jego finanse


@belmond0: Teraz to odleciałeś, nikt nie ocenia twoich finansów a jedynie zachowanie. Typ napisał ci zgodnie z prawdą żebyś zadzwonił do warsztatu i się dowiedział (bo tak robi każda rozsądna osoba) a ty mu wjechałeś na matkę więc jak cię ludzie mają traktować deklu. Wykop to nie stream NitroZyniaka, do tego piszesz o bmw starym które zaczęli
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404 Po #!$%@? się ktoś odzywa jak nic nie wnosi do pytania, które zadałem. Gdybym poprosił o namiar na mechanika do, którego mogę zadzwonić to bym inaczej skonstruował pytanie deklu. W #!$%@? mam to co ludzie o mnie myślą tym bardziej przez portal internetowy. Ty pisząc takie zdania nie żyjesz w realu. Generalnie to idź już sobie stąd bo kompletnie nic nie wnosisz ani nie wniosłeś do mojego pytania.
  • Odpowiedz
Po #!$%@? się ktoś odzywa jak nic nie wnosi do pytania, które zadałem.


@belmond0: Nie rozumiesz. Ten który napisał ci żebyś zadzwonił do warsztatu wniósł więcej jak ci którzy piszą ci ile to kosztuje. Bo ceny mogą się różnić i zapewne różnią się w zależności od zakładu oraz regionu polski również zapewne. Tak właśnie pokazałeś, że masz gdzieś to co o tobie myslą inni ludzie odpisując mi per deklu. A może
  • Odpowiedz
  • 1
@Cztero0404 Stary, Ty nie rozumiesz podstawy. Przescrolluj sobie na samą górę i przeczytaj moje pytanie raz jeszcze. Zapytałem się konkretnie a Ty tutaj wpadasz i siejesz ferment. Nie interesuje mnie województwo bo takowego nie podałem, wystarczy odpowiedź kogoś może kto ostatnimi czasy robił takà wymianę i by napisał: „ej belmondo, u nas w Raciborzu robiłem kompletną wymianę za 4,500” No i elegancko a takie wysrywy typu „zadzwoń se do mechanika” to nie
  • Odpowiedz
Zapytałem się konkretnie a Ty tutaj wpadasz i siejesz ferment.


@belmond0: Czyli miałem rację, zważywszy na słownictwo którego używasz jesteś zwykłym sebixem nie rozumiejącym co się do niego pisze. Nie pisz do mnie ''mordeczko'' bo ja z tobą wódki nie piłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Typie, jeszcze się do mnie zesrałeś, że mi się wydaje, że mi ktoś zazdrości 20-letniego BMW. Tylko że ja jeżdżę Fordem ¯\(ツ)/¯
To tylko potwierdza że masz ból du py o to że ktoś jeździ BMW XDDD
  • Odpowiedz