Wpis z mikrobloga

Chwytający za serce profil kobiety na tinderze.

"Jestem brzydka. Nienawidzę siebie. Mam 0 poczucie własnej wartości. Moje wymagania:

1. Bądź facetem.

To wszystko. Umówię się z każdym. Jestem spragniona miłości. Jeśli nie przeszkadza ci posiadanie brzydkiej dziewczyny obiecuję, że będę najlepszą dziewczyna na świecie. Nie musimy chodzić obok siebie publicznie jeśli nie chciałbyś być widziany z kimś takim jak ja".

#tinder #brzydkapani #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem
WielkiNos - Chwytający za serce profil kobiety na tinderze.

"Jestem brzydka. Nienawi...

źródło: temp_file620718272082187910

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
niestety oprócz tego że jest tak brzydka ze kwalifikuje się do grupy inwalidzkiej to jest jeszcze #!$%@?ęta.

Brak akceptacji społecznej, ostracyzm rówieśników, brak "kamieni milowych" w rozwoju takich jak wspólne wyjścia, imprezy, kontakty przyjacielskie ect. na 100% skutkuje ostrym #!$%@? mózgowym.

Nie polecam.


@realizta: no popatrz, a ty pewnie masz te wszystkie "kamienie milowe", a wyrósł z ciebie taki toksyczny normik
  • Odpowiedz
ja się chciałam skupić na tym jak go znalazła i co było przed nim. Wszystko musicie zepsuć.


@WielkiNos: Facet na jej poziomie wizualnym nikogo by nie znalazł (chyba że by został milionerem xd).
Nie ma najmniejszego sensu litować się nad smutnymi brzydkimi kobietami, skoro zawsze sobie znajdą faceta 1-2 punkty atrakcyjniejszego od siebie.
Cały żal kobiet wynika z tego, że celują za wysoko i się parzą, bo - surprise surprise -
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Nie chcę wywoływać burzy, to trzeba usiąść na spokojnie synek
Ale
Wydaje mi się że gdyby zrobić podobny profil z mężczyzną nawet nie w połowie tak brzydkim jak brzydka kobieta, po prostu przeciętnym i wstawić podobny opis. Zebrałby on dokładnie nic, zero reakcji, ludzie uznaliby to nie za przykre ale za żałosne.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: niby przykre ale trzeba zauważyć że:
1. przynajmniej jakoś działa i po opisie można wywnioskować e najgłupsza nie jest.
2. nawet bez takiego opisu w dzisiejszych czasach w podobnych portalach znalazłaby sobie kogoś
3. z podobnym opisem facet nie miałby najmniejszych szans na matcha
4. wielu facetów z jakimkolwiek opisem na żadnym portalu randkowym nie ma szans.
  • Odpowiedz
@naksu super, ale skąd je wziąć? W Polsce też są tak wyglądające kobiety, samotne, zarobią 3/4k i jak tu z takiego budżetu wygospodarować środki na poprawę wyglądu?
  • Odpowiedz