Wpis z mikrobloga

P. 28 Katowice

Zgłoszenie ac805ff94920a649 z dnia 2024-02-17 00:41:40

Imię: P.
Wiek: 28
Miejscowość: Katowice

Kim jestem?
Pracuję na co dzień jako informatyk. Jestem raczej typem ambiwertyka, który potrafi dostosować się do danej sytuacji. Lubię śmieszkować i oglądać memy. Uwielbiam czarny humor.

Wygląd
190 cm, 85 kg. Mam gęste brązowe włosy i niebieskie oczy.

Zainteresowania
Wolne chwile kocham spędzać w kuchni gotując różne dania (robię bardzo dobrą pizzę). Warzę nawet własne piwo. Jeżeli chodzi o aktywności fizyczne, to gram w piłkę nożną, biegam, uczęszczam na siłownię, jeżdżę na rowerze i w miarę możliwości chodzę po górach. Gdy nie mam siły, gram na komputerze.

Czego oczekuję?
Oczekuję zaangażowania, szczerości oraz braku tematów tabu. Lubię gdy dziewczyna ma swoje zdanie, ale potrafi zrozumieć inny światopogląd drugiej osoby.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Pobudka z samego rana i wybranie się na jakiś luźny szlak w górach. Po powrocie pijemy razem kawę i rozpalamy ognisko na którym będzie można przygotować sobie kolację. Podczas wygrzewania się przy ogniu opowiadamy sobie wzajemnie jakieś żenujące zdarzenia z naszego życia i razem śmieszkujemy.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub: Nie mam nic przeciwko
Dzieci: Tak
Używki: Nie palę, alkohol w towarzystwie

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonykatowice #mirekszukamirabelki
  • 3
  • Odpowiedz
@MirekSzukaZony na rynku związkowym jest taka inflacja wartości męskich zalet jak nigdy chyba dotąd
Jeszcze kilka lat temu bez problemu można było nawet mirabelke wyciągnąć na randkę,a tinderowek nawet kilka, teraz zapomnij.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kobiety może i wiedzą czego chcą ale i tak po to nie sięgają, bo zza krzaków może wyskoczyć ktoś jeszcze bardziej , bez refleksji że w innych aspektach będzie gorszy od poprzednika
  • Odpowiedz