Wpis z mikrobloga

Ale Smokowski i Borek to biznesmeni roku. Gdyby im sie chociaz troche chcialo pracowac, a nie walic konia w Tajlandii to nadal byliby ze Stanowskim na szczycie wyswietlen w Polsce. Chlop robi material o Derpienski i na luzie 1,5mln wyswietlen w 2 dni czyli tyle co KS przez kilka miesiecy. No, ale wiadomo. Lepiej mowic, ze Tajlandia lezy na polkuli poludniowej, a tak naprawde lezy na polnocnej. #kanalsportowy #kanalzero
  • 14
  • Odpowiedz
@Matpiotr:

Zakładając, że zyski KS z roku na rok byłyby coraz wyższe (tak jak to było do tej pory) to nawet przy układzie 40% dla Stana i po 20% dla reszty zarabialiby i tak lepszy hajs niż obecnie.
  • Odpowiedz
@Loko90: ja mimo że czekałem na kanał zero, tak zachwytu nie mam wogole. Nawet chyba żadnego filmu nie widziałem w całości. Nie wkręca mnie.
Myślę też że liczby jakie obecnie wykręcają to w dużej mierze efekt świeżości i nakręconego hajpu. Z biegiem czasu może być bardzo trudno o wbicie 1mln
  • Odpowiedz
@Loko90: chyba nie wiesz czym jest przerosniete ego, zazdrosc, walka o wladze, duze ambicje. Za duzo na raz sie porobilo zeby mogli razem pracowac dalej. ale na dobre wyszlo to nam na pewno - widzom
  • Odpowiedz
  • 0
@Miszczlukasz: To samo z Kanalem Sportowym. Wszyscy czekali, bo miala byc "rewolucja w mediach sportowych". Na poczatku bylo fajnie, hejt park i drama z Najmanem. Wielkie ogladalnosci na cala Polske, a potem zjazd i 99% filmow z najwiekszymi zasiegami to filmy ze Stanowskim. Pamietniki z Wakacji tez ogladalo kilka milionow Polakow, bo byla to nowosc w TV, a teraz jak puszcza to bedzie bieda z ogladalnoscia. To normalne
  • Odpowiedz
@Miszczlukasz: a ja oglsdam chętnie programów przyrodniczy i ten na temat zdrowia. Próbowałem tych dwóch typów o wojskowości ale przypomina mi to dyskusje akademicka a nie program który w jakimś stopniu ma być rozrywkowy
  • Odpowiedz
@Miszczlukasz: jest kopia sytuacji z KS, filmy Stanowskiego to sztos, cała reszta uja warta i będą kręcić się grubo poniżej 100k, co by nie mówić o Stanowskim to umie w internety :)
  • Odpowiedz
@Loko90: szczerze mówiąc po objerzeniu paru materiałów na Kanał Zero mam wrażenie, że nie byliby na żadnym szczycie, ale tak samo ocieraliby się w perspektywie paru kolejnych lat o dno popularności z jedynie najtwardszą widownią nadal oglądającą pikującego w dół w patocelebryctwie Stanowskim. Moim zdaniem zakolak albo już jest, albo za chwilę będzie na wierzchołku odwróconej paraboli i czeka go lot asymptotyczny ku ziemi.
  • Odpowiedz
@Miszczlukasz: może po prostu nie jesteś ich targetem, zbyt poważne tematy poruszane, może Ciebie kręci tylko kopanie galy i piwko przed tv ;) Wtedy stary KS był lepszym wyborem ;)
  • Odpowiedz
@anakhin: no właśnie jestem raczej. Właśnie lubię sobie włączać do posłuchania naprawdę różne rzeczy, a ostatnią z nich na liscie jest #!$%@? o lidze francuskiej czy coś w tym stylu. Jedyne co ogladałem namietnie na KS ze świata piłki to live po reprezentacji żeby zobaczyć jak się Kowal odpala :D
  • Odpowiedz