Wpis z mikrobloga

@CzaryMarek: Dali wielu nam znaki. Zawsze przed śmiercią kogoś bliskiego? 5 osobom śnił się ten sam sen, kuzynowi postać mówiła w kuchni objawiła się w czymś co robił sobie coś do picia, nie może być chory jest w pełni zdrowy, młody i w marynarce wojennej, nie ma prawa być chory psychicznie, przeszedł testy psychiatryczne, kuzynka widziała też mignięcie postaci w niebieskiej koszuli, co ty robisz chłopaku kuzyn usłyszał chodziło o decyzje
  • Odpowiedz
@Biesiadnik: jeśli że jest już po to znaczy, że oglądamy to już po jego samobójstwie. I, że nie będzie podsumowania bo nie żyje już czego tu nie rozumieć. Do zobaczenia po lepszej stronie życia, czyli kiedy my umrzemy i do niego dołączymy.
  • Odpowiedz
@Smokk: ja po prostu nie rozumiem co on mowi ma dykcje dla mnie nieczytelną, domyslam sie ale ciekawy jestem co to za slowa uzywa takie krotkie a ty na 0,5 sekundy jego dialogu piszesz 2 zdania
  • Odpowiedz
@Smokk: no słychać szybko mówi w nerwach także to było z tych heroicznych samobójstw przemyslanych a nie spontanicznych na flow ;0 jak większość, a skoro przemyslaniei to szkoda ze swojej smierci nie mogl zrobic czegos dobrego zabic sie walczac o jakis cel i przejsc do histori, albo zabierajac ze soba kogos zlego
  • Odpowiedz
@Arcanem: Tak, też o tym myślałem i tutaj wchodzi w grę medium, czyli człowiek, który potrafi się komunikować ze zmarłymi. Najpopularniejsze medium jakie znam to Jackowski, który twierdzi, że zmarli się z nim komunikują, po swojej tragicznej śmierci są w stanie wskazać mu miejsce w którym leży ich ciało, albo z imienia i nazwiska czlowieka, który ich zabił. Jackowski miał w swojej karierze kilka takich spraw, gdzie bezpośrednio wskazał winnych i
  • Odpowiedz