Wpis z mikrobloga

Co kilka godzin przychodzi mi sms od ing, żeby włożyć karte do terminala i potwierdzić kodem pin, żeby nadal płacić zbliżeniowo. To jest jakiś błąd? Zalogowałem się do ing i tam mam karte i płatności kartą aktywne i ważne jeszcze 4 lata. Byłem w sklepie i przy okazji zapłaciłem wkładając karte do terminalu po kilku godzinach przyszedł kolejny sms o wkładaniu karty. Co to ma być?
#ing #bezpieczenstwo
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
Myślałem, że się naprawiło po włożeniu karty do terminalu ale przed chwilą sms znowu przyszedł na nowo. Płatności zbliżeniowe działają normalnie a sms przyszedł z numeru ING z którego zawsze dostaje potwierdzenia i reklamy
  • Odpowiedz
  • 0
Skorzystałem z czatu ING i konsultant twierdzi, że takie sms są normalne dla bezpieczeństwa i czasami trzeba kartę dodatkowo aktywować. Ale już aktywowałem a sms nadal przychodzą (°° Jutro zadzwonie na infolinie bo ten konsultant to pewnie klasyczny bot.
  • Odpowiedz
  • 0
@lavinka: Z ciekawości zapytam, naprawiło Ci się to? Bo u mnie co jakiś czas po tym jak zapłacę kartą przychodzi mi ten sms. Nic z tym nie robiłem bo nie miałem żadnych problemów ()
  • Odpowiedz