Wpis z mikrobloga

Oglądam Czarnka u Stanowskiego i uważam, że jest on wyjątkowo niebezpicznym człowiekiem. Beton totalny, arogant i narcyz. Wszystkie argumentu padają, bo on zmienia temat, nie odpowiada na pytania i ma totalnie w dupie rozmówcę. W kontaktach że współpracownikami jest pewnie podobny. Obawiam się, że będzie próbował swoich sił w wyborach prezydenckich.

#pis #po #czarnek #koalicja #wybory
#kanalzero #stanowski
  • 25
@loczyn: bo to jest jego odpowiedź, inwestycje w infrastrukturę, dodatkowe eventy i lepiej zarabiającą kadrę. Można się nie zgadzać i obstawiać inne projekty, ale to nie znaczy że to nie zostało zrobione
@stan-tookie-1 ale to nie jest odpowiedz na pytanie to raz, a dwa jakie #!$%@? lepiej zarabiajaca kadra? Nie #!$%@? mnie juz, dopiero teraz nauczyciele doczekali sie podwyzek. Wczesniejsze strajki nauczycieli byly przez PiS zbywane ze kasta nauczycielska chce zarabiac miliony.
Dodatkowo przez niedofinansowanie szkol byly braki kadrowej. W szkole mojego dziecka brakowalo 3 nauczycieli. W Lodzi jeden nauczyciel uczyl 6 przedmiotów. Super partia #!$%@?.
a dwa jakie #!$%@? lepiej zarabiajaca kadra?


@loczyn: to obejrzyj jeszcze raz tam padają liczby.

W szkole mojego dziecka brakowalo 3 nauczycieli.


na ilu? ile ta szkołą zatrudnia osób?

W Lodzi jeden nauczyciel uczyl 6 przedmiotów


@loczyn: po pierwsze czy to źle? a po drugie to co? czego to ma dowodzić? są przedmioty których jest mało godzin i jak masz pracownika który obstawi kilka takich to ekstra.

no i to
Obawiam się, że będzie próbował swoich sił w wyborach prezydenckich

@gracilis: chciałeś powiedzieć mam nadzieję. Wystawienie tego obsrańca to będzie gwóźdź do trumny pisu.