Wpis z mikrobloga

#anime #aiart tag #muflonoweigraszki do czarnolistowania lub obserwowania Wprowadziłem do AI generatora opis chaos sister z gry ADOM: "Moving with a grace that belies their nature, chaos sisters are sinister, fallen women who have given up all they have to Chaos, and been "rewarded" in turn. Without a shred of sanity remaining, these perverted beings try to convert others, be they willing or not." . Niedawno powróciłem do tej gry, mam taki cykl: 1) zaczynam grać w ADOM 2) cieszę się adrenaliną, którą zapewnia automatyczne kasowanie save'a po śmierci postaci 3) frustracja niespodziewanymi zgonami przekracza poziom krytyczny 4) po dłuższym czasie (niekiedy paru latach) wracam do punktu pierwszego. Jak na razie pobiłem mój życiowy rekord dochodząc do 12. levelu bez kopiowania save'a , więc może zdołam ukończyć grę i przełamać cykl. Gram w wersję 1.0 na komputerze z zainstalowanym Free Dosem, aby mieć pełne retro doświadczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czarny_muflon - #anime #aiart tag #muflonoweigraszki do czarnolistowania lub obserwow...

źródło: image - 2024-02-16T121442.349

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz