Wpis z mikrobloga

@motilal: dobrze, ale rozumiem, że skoro czasy mamy jakie mamy, nikt nie będzie mi narzucał płci i do tego ubera spokojnie mogę wejść czując się kobieta mam nadzieję? Xd
  • Odpowiedz
szczerze? Nie dziwię się że kobiety mogą się czuć bezpieczniej gdy za kierownicą ubera siedzi inna kobieta a nie kolejny ciapaty.


@Alzena: Więc problemem jest weryfikacja przez Uber i niekontrolowana imigracja z krajów o wysokiej przestępczości.
  • Odpowiedz
@motilal ceny w bolcie są płynne i ustalane wg zainteresowania, może ponieważ jesteś mężczyzną pokazuje ci to jako tańszą opcję, nie wiem jaki tu jest klucz. Wiem natomiast że u mnie zawsze jak zamawiam bolta to ta opcja kosztuje dokładnie tyle co standardowa.
  • Odpowiedz
@motilal: I fajnie że najtańsza opcja to być kobietą. Już kilka lat temu były afery z Boltem związane z nierównym traktowaniem płci i ja konsekwentnie bojkotuję Bolta, zwłaszca, że sami sobie zrobili problem. Ale jak widać reszta facetów lubi takie traktowanie, także pozdro, dobrze robią.
  • Odpowiedz
  • 11
@motilal klasycznie - wielka korporacja zrobi pracownikom szkolenie nt. szkodliwości dyskryminacji ze względu na rasę, narodowość itd po czym zrobi dyskryminację ze względu na płeć xddd

Czekam jak zrobią jeszcze kobietom opcję jazdy z wysportowanym wysokim chadem kierowcą bo w sumie czemu nie xd
  • Odpowiedz