Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś wierzy, że Kanał Zero to jakiś tajny projekt PiSu do ocieplania jego wizerunku a komentujący pod rozmową Czarnka z Mazurkiem to jakieś płatne trolle PiSu niczym nie różni się od oszołomów, którzy wszędzie widzą żydowskie spiski, NWO etc.

#kanalzero #polityka
  • 20
  • Odpowiedz
  • 2
@Ale_Chad chłopie tutaj jeszcze niedawno temu każdy kto powiedział choćby jedno złe słowo na Ukraińców był automatycznie współpracownikiem Putina xd
  • Odpowiedz
Kanał Zero to jakiś tajny projekt PiSu


@Ale_Chad: nie tajny tylko jawny.
Prezes kurdupel mówi że będzie nowa telewizja xD
Na otwarcie kanału przychodzi duda odwalony jak szczur na otwarcie.

Weźcie idźcie z tą narracją na swoje pisowskie grupki na Fejsie.
  • Odpowiedz
@Ale_Chad: tu nie ma nic tajnego. Najpierw Stanowski lata do obajtka przynajmniej 9 razy. Zatrudniają tam mazurka, który jest propisowski, a którego brat dostaje potężne dotacje od PiSu. Potem karzeł chlapie, że startują z nową telewizją. Pierwszy film to wywiad z prezydentem, który nigdy nie udziela wywiadów. Pisowcy z mównicy powołują się na kanał zero. Zabierają tam też Rożka, który tworzywy bajtowe filmiki o likwidacji atomu mimo, że w momencie publikacji
  • Odpowiedz
Na otwarcie kanału przychodzi duda odwalony jak szczur na otwarcie


@marcaj: podejrzewam że w demokratycznym państwie nie ma ważniejszej osoby niż prezydent, ale wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla radykalnych tuskanów wszystko jest jasne xd
  • Odpowiedz
w demokratycznym państwie nie ma ważniejszej osoby niż prezydent


@Krol_Karo: czego to ma dowodzić? Bezstronności kanału? Typ nie odpowiada na pytania na konferencjach prasowych tylko wygłasza przemówienia, a tu nagle wywiad rzeka xD Jak ja założę YouTuba to też przyjdzie?

Po za tym w Polsce prezydent pełni bardziej funkcję reprezentacyjną.
  • Odpowiedz
@matt-pitt @marcaj
Aha, to zapytam jeszcze raz - gdzie Kaczyński powiedział że kanał zero jest projektem pisu?

Przeciez to takie same robienie #!$%@? z logiki, jak mówienie ze Tusk jest niemieckim agentem bo Kaczyński tak powiedział.
  • Odpowiedz
Typ nie odpowiada na pytania na konferencjach prasowych tylko wygłasza przemówienia, a tu nagle wywiad rzeka xD Jak ja założę YouTuba to też przyjdzie?


@marcaj: takich kipiących nienawiścią do "wrogów politycznych" ludzi jak ty i tak nic nie zadowoli xd

Najlepiej jakby przyszedł Budka i mówił jak jest dobrze, bo ich jedynym sukcesem politycznym jaki osiągnęli, to pokonanie PiSu xd
  • Odpowiedz
@wysr: Ale wiesz, że fakt iż Mazurek jest tendencyjny i stronniczy w kierunku ex rządzących nie znaczy, że ten ich kanał to jakichś gruby szwindel PiSu, którym sterują z tylnego siedzenia?

W innym przypadku takie choćby ,,Trzecie Śniadanie” też prowadziłby Meller kojarzony z TVNem?
  • Odpowiedz
takich kipiących nienawiścią do "wrogów politycznych" ludzi jak ty


@Krol_Karo: ale bez projekcji na własne emocje proszę. Ja do nikogo nienawiścią nie pałam.
Chyba, że stwierdzenie faktu, że kanał zero to tuba propagandowa pisu dla Mariuszy to jakaś nienawiść ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz